Кращий розмір шрифту і типу для резюме

Posted on

Кращий розмір шрифту і типу для резюме

Коли ви пишете резюме, ваш вибір шрифту має значення. Важливо вибрати для основного шрифту – вибрати той, який як менеджери по найму і система управління заявником можуть легко читати. Ваше резюме не місце для використання в важкодоступних для читання скоропис, почерк стилю, або каліграфія шрифтів.

Чому Резюме шрифту Вибір Matter?

Є кілька причин, чому це важливо, щоб тримати шрифт на вашому резюме просто. Перш за все, багато хто з них читають системи спостереження заявника, а не люди. Ці системи працюють краще весь текст для читання, а не фантазії форматування.

Примітка : Це не тільки машини , які отримують вигоду від легко читається тексту – очей людини також легше.

Чи не зробити розмір занадто малий

Зробити це легко для менеджерів по найму і потенційних інтерв’юерів прочитати весь ваше резюме. Виберіть розмір шрифту, який знаходиться між 10 і 12. Це буде гарантувати, що ніхто не жмуритися, щоб прочитати всю інформацію з цього важливого документу. Найм менеджери і рекрутери зазвичай проводять секунди поглядів на кожне резюме, перш ніж перенести його в «так» або «ні» купу. Зробіть ваше резюме важко читати, і ви можете намотувати втратити на можливості, яка була б ідеальною для вас.

Кращий тип шрифту Резюме Використання

Основні шрифти bookprint як Arial, Verdana, Calibri і Times New Roman добре працювати. Однак, якщо ви подаєте заяву на позиції в області графічного дизайну і реклами (де резюме макет і дизайн може бути частиною вашої оцінки), роботодавці можуть бути відкриті для альтернативних шрифтів.

Ви можете зробити заголовки розділів трохи більше або жирним шрифтом. І не забувайте про білому просторі, теж. Зберігати бічні поля стандартну ширину.

Зробіть своє ім’я виділитися. Ваше ім’я (яке повинно бути розміщене у верхній частині вашого резюме), може бути трохи більше.

Будьте послідовні

Не зловживайте капіталізації, напівжирний, курсив, підкреслення або інші підкреслюють особливості. Знову ж таки, основні роботи найкраще. Як бути послідовними у форматуванні.

Наприклад, якщо ви смілива один заголовок розділу, напівжирний їх усіх. Переконайтеся, що всі пункти маркованого відступом однакової кількості, і що вирівнювання і інтервал протягом несуперечливо.

Як вибрати шрифт

Виберіть шрифт зі списку у верхній частині документа, перш ніж приступити до написання резюме.

АБО:

  • Введіть своє резюме.
  • Виділіть резюме.
  • Або вибрати шрифт із спливаючого вікна або вибрати шрифт зі списку у верхній частині документа.
  • Виберіть розмір шрифту, який ви хочете використовувати один і той же шлях.

Підтверджуємо вибір шрифту

Найм менеджери можуть читати ваше резюме на екрані, але це також дуже ймовірно, що вони будуть роздрукувати копію вашого резюме. Таким чином, після того, як ви вибрали шрифт і розмір шрифту, це завжди корисно, щоб роздрукувати копію вашого резюме.

Підказка : Подивися на надруковане резюме , щоб побачити , якщо це легко сканувати. Якщо ви повинні жмуритися , щоб читати, або знайти шрифт з’являється тісно, вибрати іншу або вибрати більший розмір.

Підсумок: Ви хочете , щоб хто – небудь , хто бачить своє резюме , щоб бути в змозі легко читати.

Якщо ви можете прочитати документ самостійно, і ви не використовуєте новизну шрифт (наприклад, Comic Sans, почерк шрифт і т.д.), ви, ймовірно, зробив хороший вибір.

Додаткові поради Резюме Стилю

  • Будьте послідовні. Ваше резюме, супровідний лист, а також інші матеріали заявки повинні виглядати вони є частиною одного і того ж пакету. Виберіть той же шрифт у всьому , і приймати узгоджені рішення щодо розміру шрифту, ширини поля і форматування.
  • Чи не отримати фантазії. За деякими винятками (наприклад, графічного дизайну або рекламних робіт, як вже згадувалося вище) , що краще зберегти своє резюме простим. Творчі резюме може відкласти найм менеджера … або застрявати в системі відстеження заявника і ніколи не роблять його людиною HR людина. Пам’ятайте: мета полягає в тому, щоб зробити враження на читача з вашими навичками і досвідом, а не ваш вибір резюме стилю.
  • З прицілом на одній сторінці? Чи не налаштувати розмір шрифту , щоб задовольнити ваші цілі. Написання резюме не подобається писати есе в школі. Ви не можете писк в під дріт, роблячи ваш шрифт більше або менше. Крім того , резюме довжина менш важлива , ніж резюме змісту. Ви завжди можете розробити версію однієї сторінки , щоб роздати в мережі подій і ярмарки вакансій, і тримати довгу версію для інших цілей пошуку роботи.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *