Кращий оплачувану роботу в 2019 році

Posted on

Кращий оплачувану роботу в 2019 році

Найбільш високооплачувані робочі місця включають в себе позиції в охороні здоров’я, інформаційні технології, аналіз даних, консалтинг, фінанси, машинобудування і право. Чому працівники цих професій заробляють найбільше?

Роботодавці в країнах по всьому світу компенсація працівників на основі попиту і пропозиції на працю, які вони надають, підготовку і досвід, необхідну для виконання роботи, а також значення, яке співробітники створюють на підприємствах. Роботи по найбільш високооплачуваною списку позиції в вимогу, і багато хто з них потрібна вища освіта (що значно збільшує ваш потенційний дохід), та / або спеціальної підготовки.

Топ-20 найбільш високооплачуваних Вакансії

високооплачувана робота Glassdoor.com геодезичні звіти про роботи, які платять найбільше, медіану базового окладу, і поточну кількість вакансій. Огляд повторення кращих робочих місць в списку, поряд з інформацією про заробітну плату для Сполучених Штатів (Glassdoor найбільш високооплачуваних робочих місць в Америці обстеження) та Сполученого Королівства (PayScale Зарплатний даних і науково-дослідний центр кар’єри), якщо не вказано інше.

Як ви можете бачити в таблиці нижче, в США і Великобританія мають різні ринки для робочих місць та вартості професій в різних галузях.

Найвищий оплачувана робота в США

лікарі

$ 195 842

топ-менеджмент

$ 146 412

фармацевти

$ 127 120

Enterprise Architects

$ 115944

Корпоративні Counsels

$ 115580

Менеджери розробки програмного забезпечення

$ 108879

фельдшерів

$ 108761

Програмна інженерія Менеджери

$ 107 479

практикує медсестра

$ 106 962

Найвищий оплачувана робота в Великобританії

Enterprise Architects

£ 74394

Корпоративні Counsels

£ 70986

Менеджер програми IT

£ 64849

Програмна інженерія Менеджери

£ 61460

Фінансове планування та аналіз менеджер

£ 60993

Менеджери заводу

£ 57753

архітектор даних

£ 57317

архітектор рішень

£ 57031

Архітектор програмного забезпечення

£ 56683

Для інших країн, ваша прибутковість варіюється в залежності від місця розташування.

1. Лікарі  діагностики і лікування захворювань в лікарнях, невідкладних установах, групи та індивідуальної медичної практики. Лікарі призначають ліки, виконувати хірургічні процедури, зробити рефералів фахівців, проведення медичних оцінок і навчання пацієнтів і членів їх сімей.

 • США зарплата $ 195 842
 • UK зарплата £ 50845

2. Керівникам Фармація  нагляд операції аптек для лікарень, аптек, страхових медичних та інших медичних асоціацій. Вони наймають, контролювати і навчання персоналу, створення і моніторинг протоколів для забезпечення безпечного і точного улаштування ліків, вести переговори про ціни і доставці з виробниками, а також навчати пацієнтів в відношенні лікарських препаратів.

 • США зарплата $ 146 412
 • UK зарплата £ 41418

3. Фармацевти  інтерпретувати замовлення лікарів для ліків, аналіз потенційних лікарських взаємодій, вирішувати питання , що стосуються страхового покриття, дозувати ліки в відповідності зі стандартами, поїздом і контролювати технік, а також навчати пацієнт про використання та побічні ефекти лікарських препаратів.

 • США зарплата $ 127 120
 • UK зарплата £ 34840

4. Підприємство архітектори  оцінюють бізнес – стратегію організації і проектування або змінювати інформаційні технології та інші процеси для досягнення цілей. Вони спілкуються з бізнесом – менеджерами, а також технічними розробниками , щоб допомогти вирівняти технології та бізнес – процеси.

 • США зарплата $ 115944
 • UK зарплата £ 74394

5. Корпоративні поради  адвокати , які працюють безпосередньо в якості повіреного персоналу для підприємств. Вони координують відносини з юридичними фірмами по контракту, консультування бізнес – лідерів про юридичні наслідки ділової практики, огляд комерційних угод і контрактів, а також стежити за дотриманням правил промисловості.

 • США зарплата $ 115580
 • UK зарплата £ 70986

Менеджери по розвитку 6. Програмного забезпечення  розробка програмних продуктів , які задовольняють специфікації , згенеровані або внутрішньої група або клієнтами. Вони визначають і документувати всі етапи процесу розробки продукту компанії, включаючи специфікації, прототипирования, розробки програмного забезпечення, вимоги до тестування, розробці нових алгоритмів управління та підготовка технічної документації.

 • США зарплата $ 108879
 • UK зарплата £ 54625

7. Пацієнти Асистенти лікаря інтерв’ю , щоб прийняти історії хвороби і визначити симптоми, діагностувати хвороби і травми, винаходять плани лікування, призначають препарати, проконсультуватися з лікарями по приводу складних випадків, і направляють пацієнтів до фахівців.

 • США зарплата $ 108761
 • UK зарплата £ 35,000 (перспективи)

8. Програмна інженерія менеджерів  працювати і вдосконалювати продукт технологічних процесів програмного забезпечення , включаючи планування спринту, навчання і своєчасну доставку продукції у співпраці з інженерними лідерами. Вони працюють з продуктом, дизайном, даними і командами клієнта для розробки нових ініціатив і вдосконалення існуючих технологічних процесів продукту. Вони керують інженерними групами шляхом розробки і зворотного зв’язку сесій.

 • США зарплата $ 107 479
 • UK зарплата £ 61460

9. Медсестра практики  оцінки симптомів пацієнта, діагностувати хвороби, призначають і адмініструвати ліки, лікувати незначні травми, проконсультуватися з лікарями по приводу складних випадків, і направляти пацієнтів до інших медичних фахівців.

 • США зарплата $ 106 962
 • UK зарплата £ 36,282 (перспективи)

10. Програмні архітектори  виконують архітектурний аналіз і проектування для систем і партнерів з різними діловими колами і технологічними лідерами по втіленню програмних вимог в технічні рішення і системи конструкцій. Вони документують і повідомлятися конструкції, оцінка та реалізація планів за програмою зацікавлених сторін. Програмне забезпечення архітектори дослідження, проектування, випробування і оцінити нові технології і рішення постачальника.

 • США зарплата $ 105329
 • UK зарплата £ 56683

11. Інженерні менеджери  наймають, поїзд і контролювати команди інженерів, координувати зусилля проектних груп в розробці і здійснення планів по розробці продуктів , а також реорганізувати процеси і методи виробництва. Інженерні менеджери створюють і бюджети управління і проводить аналіз поточної вартості , щоб визначити нові можливості для підвищення ефективності та економії коштів.

 • США зарплата $ 105260
 • UK зарплата £ 46469

12. Менеджери розробки додатків  спілкуються з усіма рівнями управління і розвитку команди для оцінки та визначення пріоритетності потреб персоналу для ІТ – додатків. Вони розробити плани проекту, визначити критичні шляху, статуси проекту звіту, а також визначити проектні ризики і прогалини на початку життєвого циклу проекту. Менеджери по розробці додатків наймати, навчати і контролювати розробник, і призначати їх до проектів , які відповідають їх кваліфікації.

 • США зарплата $ 104048
 • UK зарплата £ 54854

13. Керівники підприємств  несуть відповідальність за безпечне виробництво продукції в необхідній кількості / якості при мінімальних витратах. Вони стверджують графіки виробництва в різних відділах , щоб гарантувати , що замовлення клієнтів виконуються, і Запаси готової продукції та відвантаження підтримуються на належному рівні. Вони контролюють потоки матеріалів і використання робочої сили для забезпечення виробництва відповідає вимогам заводу.

 • США зарплата $ 103 892
 • UK зарплата £ 57753

14. Інформаційні технології (ІТ) , керівники програм  оцінки бізнес – вимог, працюючи з усіма рівнями клієнтів, внутрішнього управління та персоналу, а також перевести ці вимоги в альтернативних рішень для удосконалення програм, автоматизації та / або ефективності обробки. Вони планують, свинець, організовувати і контролювати кілька проектів і технологічних програм. Менеджери ІТ програми Розробка та бюджети управління проектом і контроль проектних менеджерів.

 • США зарплата $ 102969
 • UK зарплата £ 64849

15. Рішення архітектори  визначають вимоги до проектування впритул для великих проектів , пов’язаних з бізнес – ліній, розробників програмного забезпечення / апаратних засобів і постачальників. Вони тісно співпрацюють з бізнес – партнерами для визначення стратегій для технічних рішень, визначення вимог і розробки функціональних проектів на основі цілей в області зміни і реалії існуючих систем інфраструктури.

 • США зарплата $ 102160
 • UK зарплата £ 57031

16. Фінансові менеджери планування і аналізу  порівняти фактичні фінансові результати із запланованими або прогнозованими результатами, рекомендації щодо майбутніх дій, а також аналізувати поточну прибутковість всіх нових підприємств і / або програм , що здійснюються організацією. Вони керують огляд, звітність та подання щомісячних прогнозів прибутків і збитків. Вони також керують фінансовим плануванням і звітністю призначеної бізнес – одиниць. Планування і аналіз фінансовий менеджер готує і огляди бюджет матеріалів для керівництва і забезпечує дотримання бюджету і консистенцію.

 • США зарплата $ 102155
 • UK зарплата £ 60993

17. архітектори даних  ведуть проектування, будівництво, аналіз, кодування, тестування і інтеграцію структурованих і неструктурованих дані , щоб встановити дані та аналітичні платформи для прогнозування команд, управління бізнесом та ключових партнерів в хмарних середовищах. Вони направляти зусилля по розвитку нових інструментів бізнес – аналітики для кінцевих користувачів і забезпечити проекти і заходи проекту відповідають політиці даних, архітектури, безпеки і керівних принципів і стандартів якості.

 • США зарплата $ 101900
 • UK зарплата £ 57317

18. менеджери Стратегії  привід стратегічних проектів по кількох функцій організацій і визначити найважливіші проблеми і можливості для поліпшення бізнесу. Вони розробляють стратегічні рекомендації та представити бізнес – кейси для виконавчого керівництва. Менеджери Стратегії компілювати ключовий бізнес – аналітику, інформує стратегічні плани, відстежувати тенденції ринку , щоб допомогти компаніям , щоб пристосуватися до постійно змінюваних умов, і зрозуміти практики конкурентів і ринкову поведінку.

 • США зарплата $ 101754
 • UK зарплата £ 50891

19. Системи архітектори  проектування, будівництво і розгортання мереж і компонентів інфраструктури , таких як бази даних, сервери, пристрої зберігання даних в мережі, інші мережеві компоненти і настільних комп’ютерів / робочих станцій. Вони встановлюють апаратні засоби , такі , як комутатори, сервери і маршрутизатори, баз даних, серверів, пристроїв зберігання даних, настільних / робочих станцій, а також встановлювати / компоненти деінсталяції інфраструктури.

 • США зарплата $ 100 984
 • UK зарплата £ 50562

20. Scrum майстри  ведуть ініціативні групи шляхом комплексного розвитку і поліпшення процесу для нових або вже існуючих продуктів. Вони досліджують і виявлення життєздатних ринків, технологій і можливостей продукції. Scrum майстра управління діяльністю, можливості ресурсів, графіками, бюджети, а також забезпечити зв’язок кросу-компанії , щоб полегшити завершення продукту по графіку і в рамках бюджету.

 • США зарплата $ 98239
 • UK зарплата £ 42907

Примітка:  Дані заробітна плата забезпечується Glassdoor включає роботу , для яких були отримані по крайней мере , 100 доповідей , зарплатний від роботодавців в протягом річного періоду.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *