Краща Робота для біології Ступені майорів

Posted on

 Краща Робота для біології Ступені майорів

Медична школа не єдиний варіант для випускників зі ступенем бакалавра в галузі біології – хоча ви, можливо, доведеться інвестувати в додаткову освіту за ступінь чотирирічного, щоб почати роботу.

Ступінь біології відкриває двері для багатьох можливостей кар’єрного росту. Якщо ви студент, який любить науку і заінтригований вивченням живих істот, ступеня біології може бути ідеальним вибором для запуску вас на вашій кар’єрі.

Просто запитайте ваш коледж центр кар’єри або випускник офіс для списку випускників, які були біології майорами, і ви будете вражені різноманітністю варіантів, переслідуваних випускниками в рамках цієї дисципліни.

Цікаво, що деякі з варіантів кар’єрів є для біології мажору? Прочитайте цей список з 10 простих варіантів кар’єрів для біології спеціальностей – плюс, опис навичок, ви отримаєте під час навчання.

біологічний технік

Біологічні техніки використовують лабораторні навички та методи, які біологія майори вчаться в своїх лабораторіях, наукові дослідження та спільні дослідження з викладачами.

Техніки повинні проводити дослідження, які дають точні результати. Вони документують результати і виконувати обчислення так само, як вони зробили під час складання звітів у вигляді біології мажорі.

Багато випускників, які вирішили не йти в аспірантуру або хочуть відкласти позиції аспірантура знахідкою технік з дослідниками в медичних школах, державних установ, некомерційних дослідницьких центрів, або фармацевтичну / біотехнологічних фірм.

біохімік

Біохіміки грають ключову роль в швидко зростаючих областях біотехнології та медико-біологічних досліджень. Вивчення біології озброює їх лабораторії та науково-дослідницьких навичок і знань для розробки і виконання досліджень по розробці нових продуктів. (Примітка: більшість робочих місць в цій галузі вимагатимуть вчений ступінь.)

Знання анатомії і фізіології допомагає біохіміки зрозуміти вплив ліків і біотехнологічних рішень на організм людини.

Подання та навички письма культивуються як біологія великий допомога їм подати пропозиції і висновки колег і потенційні джерела фінансування.

генетиком

Генетичні консультанти оцінюють генетичний склад клієнтів і спілкуватися з ними про ризик передачі генетичного захворювання або інвалідності їх потомство. Вони можуть також працювати з дорослими, які стурбовані шансами симптомів генетичних розладів у більш пізньому віці.

Вони повинні мати передові здатності в області біології, щоб закінчити ступінь необхідного магістра в області дисципліни.

Генетичні консультанти повинні бути в змозі висловити наукові поняття в повсякденній мові. Як майор біології, вони повинні бути в змозі думати кількісно оцінити ймовірність різних результатів на основі генетичної схильності пацієнтів.

Генетичні консультанти повинні мати глибокі знання наукового методу для оцінки корисності швидко зростаючого тіла дослідження про геномі людини.

Спеціаліст охорони здоров’я зв’язку

Фахівці зв’язку охорони здоров’я несуть відповідальність за освіту спільноти про проблеми зі здоров’ям, зокрема, питання суспільної охорони здоров’я, в тому числі інфекційних захворювань, управління охорони здоров’я та здорового способу життя.

Часто використовується в лікарнях та інших медичних компаній, фахівці зв’язку зі здоров’ям можуть також координувати кампанії зі зв’язків з громадськістю установи, маркетингові стратегії і участь спільноти.

Ця кар’єра вимагає сильної письмовій формі, і міжособистісні навички фахівців зв’язку охорони здоров’я несуть відповідальність за обговорення теми, пов’язані зі здоров’ям людини і хвороби до широкої аудиторії.

Біологія основні забезпечує міцну основу і може запропонувати перевага в порівнянні з іншими особами, які не мають досвід роботи в області важкої науки. На відміну від багатьох робочих місць в цьому списку, фахівці зв’язку зі здоров’ям можуть почати їх кар’єри зі ступенем всього в бакалавра.

здоров’я Educator

санітарної навчити людей певних видів практики і поведінку, які сприяють здоров’ю. Вони повинні мати наукові знання, щоб переварити інформацію і інтерпретувати дослідження про проблеми охорони здоров’я. Вони використовують науковий метод для оцінки потреб своїх виборців, щоб вони могли розробляти відповідні програми.

вихователі здоров’я необхідно тверде розуміння людської біології, а також вербальні комунікативні навички, щоб передати наукову інформацію на мові, що їх клієнти можуть легко зрозуміти.

вихователі здоров’я, як біології спеціальності, пишуть про наукове тим, як харчування, безпечний секс, зловживанні психоактивних речовин і зниження стресу. Вони, отже, потрібні сильні письмові навички спілкування. Роботодавці можуть також вимагати Certified Health Education Specialist (Чес) облікових даних на додаток до ступеня бакалавра.

Фармацевтичний / Медичний представник з продажу товарів

Фармацевтичні або медичні продукт продають торгові представники медичного призначення, ІТ-продукти, ліки та багато іншого для лікарень, клінік та інших медичних практик.

Фармацевтичні торгові представники повинні мати глибокі знання в області хімії, анатомії і фізіології, так що вони можуть пояснити лікар, як новий препарат буде впливати на їхній пацієнт.

Ці працівники повинні мати технічні знання, щоб пояснити, як працює продукт. Вони також потребують наукових знань, щоб бути в змозі пояснити, як цей продукт принесе користь як лікар і пацієнт.

Фармацевтичні або медичні продукції торгові представники потребують сильного зв’язку і міжособистісні навички, а також. Ступінь бакалавра часто досить освіти, щоб почати роботу в цій професії.

Асистент лікаря і медсестри Практик

Асистенти лікаря і практикуючі медсестри користуються великим попитом в якості постачальників фронтовий служби. Біологія забезпечує відмінну основу для дипломної роботи в цих аналогічних професіях.

Асистенти лікаря і практикуючі медсестри повинні мати чітке розуміння біологічних систем людини, анатомії і фізіології для діагностики проблем зі здоров’ям. Вони також потребують передових знань біології майора наукового методу інтерпретації виникають досліджень про різні варіанти лікування і ліки.

Асистенти лікаря і практикуючі медсестри повинні мати здатність до навчання і запам’ятовування наукової та медичної термінології. Ці кар’єри вимагають, по крайней мере, ступінь магістра.

Медицина і здоров’я Services Manager

керівники медичних і медичних послуг проводять більшу частину свого часу, що взаємодіє з фахівцями служби охорони здоров’я і повинні бути обладнані, щоб спілкуватися з ними про наукову політики та процедур.

Вони повинні бути в змозі інтерпретувати наукові положення, пов’язані з медичними послугами, і модифікувати програми відповідно.

керівники медичних і медичних послуг часто наймають, контролювати і оцінювати медичних фахівців і дослідників. Вони повинні бути в змозі зрозуміти нюанси їх повноважень і продуктивності, як вони оцінюють кандидатів і співробітників.

адвокат

Біологія майори можуть досягти успіху в багатьох областях права, які залучають на наукових знаннях і міркуванні. Патентні і інтелектуальної власності, юристи повинні розуміти науку за біотехнологічних продуктів, лікарських препаратів і медичних інструментів для обробки заявок на видачу патентів і захищати клієнтів від порушення.

Екологічні адвокати підтримують і конкурс екологічних проектів і політику, засновані на розумінні того, як вони будуть впливати на екосистему.

Медичні адвокати халатності повинні мати наукові знання, необхідні для аналізу медичних втручань, а також судити про те, медичні працівники діяли етично і правильно.

Біологія майорів навчитися збирати докази, щоб перевірити гіпотезу. Судові та кримінальні адвокати повинні робити те ж саме, як вони будують справу для клієнта.

Додайте до цього технічного характеру речових доказів, таким як зразки ДНК, і це легко зрозуміти, чому люди біологія майори вирішують піти на юридичну школу.

Фінансовий аналітик

Фінансові аналітики оцінюють акції, облігації, взаємні фонди та інші інвестиції для клієнтів і бізнесу. Біологія спеціальності можуть використовувати свої передові математичні навички, щоб допомогти оцінити успішність різних інвестицій.

Більшість аналітиків зосередити увагу на конкретних галузях і біології майорів особливо добре підходить для роботи в якості аналітиків в галузі біотехнології, фармацевтичної, медичної продукції, послуг охорони здоров’я та навколишнього середовища компанії.

Фінансові аналітики, як біологія майори, використовувати комп’ютеризовані ресурси для збору і аналізу даних, щоб зробити висновки. Вони повинні мати навички, щоб генерувати звіти, узагальнюючі свої висновки. Ступінь бакалавра часто досить, щоб почати роботу в кар’єрі в якості фінансового аналітика.

Навички та здібності Придбані З біологією Великою

 • Біологія майорів навчитися застосовувати науковий метод, ставити досліди, і використовувати наукове обладнання. Вони вивчають лабораторні методи і процедури, поряд з тим, як зібрати, систематизувати і аналізувати дані.
 • Біологія майори можуть виконувати складні математичні і статистичні обчислення. Вони розуміють, наукові концепції і майстер наукової термінології. Вони також вчаться представляти результати досліджень як в усній, і в письмовій формі, за допомогою графіків і діаграм, щоб показати результати.
 • В результаті, біологія майорів відточувати критичне мислення і навички вирішення проблем. Біологія майорів навчитися бути точним, систематичним і детально орієнтованим, як вони виконують свої науково-дослідні та лабораторні проекти. Навички, які біологія майори набувають можуть бути застосовані як для наукових і ненаукових робіт після закінчення.

Біологія Majors Уміння Список

Ось список навичок, які роботодавці шукають при прийомі на роботу з біології майорів. Навички залежать від роботи, так і розглянути ці навички списки для різних професій.

Виділіть навички, набуті під час навчання, стажування та робочих місць, що проводяться в коледжі в ваших супровідних листах, заяви відновиться, і роботи.

Якщо ви не впевнені, що кар’єра ви хочете, подивіться на цей список і виділити навички, якими ви володієте. Тоді подивіться на список біології кар’єри, і які з них вимагають навичок у вас є.

 • Беручи конструктивну критику
 • точність
 • аналіз даних
 • Застосування барвників і показників для клітин
 • Увага до дрібниць
 • зрощення
 • Співпрацюючи з лабораторними і науково-дослідними групами
 • Твір лабораторних звітів
 • Осмислюючи комплексний науковий матеріал для читання
 • Проведення кількісних досліджень
 • Створення діаграм та графіків для представлення результатів
 • Критичне мислення
 • Дедуктивне мислення
 • Розробка методології для перевірки гіпотез
 • гнучкість
 • збір даних
 • Впровадження концепції фізики в дослідження
 • Інтеграція принципів хімії в дослідженнях
 • слідчий
 • Знання лабораторних методів
 • Провідні групові дискусії
 • створення наближення
 • спритність рук
 • Microsoft Excel
 • Microsoft Word
 • багатозадачність
 • Конспектування
 • наглядова
 • організаційний
 • Виконує кількісні вимірювань
 • Штепсельна розетка
 • точність
 • прогнозування результатів
 • підготовка слайдів
 • Представляючи результати наукових досліджень в групах
 • пріоритезація
 • Вирішення проблем
 • управління проектом
 • Отримання і надання конструктивної зворотного зв’язку
 • пружність
 • ПАР
 • послідовність геноми
 • SPSS
 • Статистичний аналіз
 • управління стресом
 • таксономія
 • робота в команді
 • тест взяття
 • Управління часом
 • За допомогою електронних мікроскопів
 • Вербальна комунікація
 • Працюючи незалежно один від одного
 • написання есе
 • Написання наукових дослідницьких робіт
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *