Краща Робота для бізнесу Ступені майорів

Posted on

 Топ 10 Робота для бізнес-майори


Бізнес майорів розвивати багато цінних навичок і області знань, які дозволяють їм внести значний вклад в корпоративних і не некомерційних світів. Вони можуть думати в цифрах. Бізнес майорів може кількісно набір даних, оцінки фінансових наслідків прийнятих рішень, а також використовувати цифри підкріпити свої пропозиції.

Студенти, які головні в бізнесі навчитися писати в ясній і стислій формі в той час як крафт випадку аналізів і інші ділові паперів для своїх класів. Професори часто вимагають, щоб завершити проекти в групах, таким чином вони вивчають проблеми і цінності спільної роботи під час уточнення їх уявлення і навички лідерства.

Навички бізнес-Majors Є

Анатомічний бізнес-проблему і рекомендувати рішення допомагають бізнес-майорів для підвищення їх критичного мислення і аналітичних здібностей. Вони вчаться використовувати кошти інформаційних технологій для збору, організації та представлення даних для презентацій і доповідей.

Знання, набуті в основних предметів, таких як маркетинг, менеджмент, людські ресурси, а також облік підготовки бізнес-майорів, щоб вести інших на робочому місці.

З класами, як бізнес-права та ділової етики, студенти отримують правову і етичну перспективу світу навколо них. Крім того, бізнес-студенти набувають глобальні перспективи і вдячність за цінність різноманітності шляхом вивчення ділової практики в інших культурах.

Топ 10 Робота для бізнес-майори

Ваші особисті цінності, навички і інтереси будуть впливати на ваш остаточний вибір кар’єри, але нижче деякі альтернативи, щоб розглянути, як ви йдете через процес прийняття рішень.

1. Бухгалтер

Бухгалтера допомагають організаціям фінансувати свою діяльність, дотримуватися приписи органів влади, заощадити гроші, і максимізувати свій прибуток. Вони натисніть на фінансові знання та навички, отримані в коледжі, щоб приймати обґрунтовані рішення про ресурсах організації. Бухгалтера представляють і повідомлятися ділову інформацію, яка використовується колегами більш ефективно працювати, і інвесторам приймати обґрунтовані рішення про свої інвестиції.

Бухгалтери проведення перевірок і надання консультативних і податкове планування послуг. Вони часто переміщаються на керівні посади у фінансовому поділі їх організації або організацій-клієнтів. Всі види бізнесу, державної некомерційної і освітніх організацій, заручитися послугами бухгалтерів.

Зарплата: За даними Бюро статистики праці  (BLS), середній річний дохід для бухгалтерів в травні 2018 року склав $ 70500. Найнижчий 10% заробляли менше , ніж $ 43650, а найвища 10% заробляли більше , ніж $ 122 840.

Робота Прогноз: Робота бухгалтерів і аудиторів, по прогнозам, зросте на 10% в період між 2016 і 2026-швидше , ніж в середньому по всіх професій.

Консультант 2. Управління

Консультанти з питань управління або аналітика управління здійснює процес для клієнтів, а не на відміну від методу аналізу випадку, використовуваному в багатьох класах для бізнесу-спеціальностей. Вони застосовуються аналітичні та навички вирішення проблем в своїх проектах і використовувати зіграність і презентаційні навички культивовані через свої дослідження. Консультанти є фахівцями зі збору інформації, її організації та складання звітів з їх висновками.

Аналітики досвідчених користувачів технології, як вони обробляють і представляють дані для своїх клієнтів. Вони завербувати інструменти електронні таблиці, бази даних та презентації часто застосовуються до їх класу проектів, бізнес-спеціальностей.

Зарплата: За даними BLS , середній річний дохід для аналітиків управління в травні 2018 року склав $ 83610. Найнижчий 10% заробляли менше , ніж $ 48360 , а найвища 10% заробляли більше , ніж $ 152 760.

Робота Прогноз: Робота аналітиків управління, по прогнозам, зросте на 14% в період між 2016 і 2026-швидше , ніж в середньому по всіх професій.

3. Media Manager соціального

Соціальні медіа-менеджери використовують технічну кмітливість і знання маркетингових комунікацій, придбаної бізнес-майор координувати присутність свого роботодавця на сайтах, як Facebook, LinkedIn, Pinterest, Twitter, Instagram і Tumblr. Вони підвищують ділову активність, створити бренд, і отримати слово про свою організацію. Соціальні медіа-менеджери розробляти стратегічні плани, допомогти в розробці змісту, і оцінити вплив інтернет-кампаній.

Соціальні медіа-менеджери заручитися підтримкою співробітників, щоб зібрати інформацію для історій, які можуть бути розміщені в соціальних мережах. Як бізнес-майорів, вони повинні бути гравцями команди і мати тонкість з людьми, щоб умовити співпраці, коли вони не мають формальної владою над колегами.

Зарплата: За PayScale , керівники соціальних медіа заробляють в середньому зарплату в $ 49340.

Робота Перспектива: Існує високий попит на менеджер соціальних мереж, про що свідчить 35,038 робочих місць розміщені насправді в той час як ця стаття була опублікована.

4. Фінансовий аналітик

Бізнес майорів навчитися оцінювати сильні і слабкі сторони бізнесу і аналіз тенденцій в різних галузях промисловості. Фінансові аналітики капіталізувати ці навички для оцінки компаній, галузей і пов’язаних з ними інвестицій для клієнтів або їх материнської компанії. Вони інтерпретують фінансову звітність, розрахунок коефіцієнтів та інші показники, а також писати звіти з рекомендаціями для інвестицій і розподілом корпоративних ресурсів.

Фінансові аналітики вигоду від курсових в області бухгалтерського обліку, фінансів, економіки та математики, яка традиційно входить в бізнес-мажорі.

Зарплата: За даними BLS , середній річний дохід для фінансових аналітиків в травні 2018 року склав $ 85 660. Найнижчий 10% заробляли менше , ніж $ 52540, а найвища 10% заробляли більше , ніж $ 167 420.

Робота Прогноз: Робота фінансових аналітиків, за прогнозами, виросте на 11% в період між 2016 і 2026-швидше , ніж в середньому по всіх професій.

5. актуарій

Бізнес майори з сильною кількісної орієнтацією на їх фон можуть стати ключовими гравцями в індустрії страхування, працюючи в якості актуарія. Актуарії обчислити вірогідність ризикованих подій, що відбуваються, наприклад, смерть, травми, нещасні випадки, пожежі і хвороби, коли страхові компанії будуть зобов’язані платити за претензії. Вони використовують знання бухгалтерського обліку, фінансів та економіки і проводити комплексний аналіз сценаріїв, заснованих на демографічних профілів.

Актуарії, як бізнес-майорів, використовувати електронні таблиці, бази даних і статистичне програмне забезпечення для проведення їх аналізу. Крім того, вони повинні мати сильну письмову форму, презентацію і переконливі навички, щоб забезпечити підтримку з боку колег за їх пропозиції.

Зарплата: За даними BLS , середній річний дохід для актуаріїв в травні 2018 року склав $ 102880. Найнижчий 10% заробляли менше , ніж $ 61140, а найвища 10% заробляли більше , ніж $ 186 110.

Робота Прогноз: Робота актуаріїв, по прогнозам, зросте на 22% в період між 2016 і 2026 набагато швидше , ніж середній темп зростання для всіх професій.

6. Прийом коледжу представник

Зарплата: Бізнес майорів , які зацікавлені в роботі в середовищі коледжу слід розглядати позицію з приймальні в якості опції. Приймальний персонал черпати сильну зв’язок, презентацію і переконливі навички бізнесу – мажор , щоб звернутися до потенційних студентів.

Вони розробляють маркетингові плани стратегічно просування коледжу і заохочення застосування. Прийом співробітники, як бізнес-майорів, повинна співпрацювати з іншими членами групи по проектам і здійснення програм.

Роль приймальної комісії коледжу по суті позиція продажів в коледжі, так що бізнес-майори з міцною основою в галузі продажів і маркетингу і вихідному особистості, швидше за все, щоб бути успішним в цій ніші.

За словами Glassdoor , представники приймальних комісій заробляють середній дохід від $ 46148.

Робота Перспектива: Є широкі отвори для представників приймальних комісій вищих навчальних закладів, з 2701 вакансіями насправді в той час як ця стаття була опублікована.

7. Бізнес-учитель

Заробітна плата: Навчання гімназистів про діловому світі варіант для бізнес – спеціальностей , які також виконати вимоги до педагогічної освіти.

Бізнес-майори потрібно на широкій основі знань, отриманих в області маркетингу, менеджменту, фінансів та бухгалтерського обліку для ефективного виконання цієї ролі. Сильні словесне спілкування і міжособистісні навички необхідні залучити студентів.

Планування і уявлення збуджуючих уроків є ключем до успіху в якості викладача. Бізнес майорів може спиратися на широкий спектр навчальних підходів, які вони зіткнулися при заповненні їх ступінь.

За даними BLS , середній річний дохід для вчителів середньої школи в травні 2018 року склав $ 60320. Найнижчий 10% заробляли менше , ніж $ 39740, а найвища 10% заробляли більше , ніж $ 97500.

Робота Прогноз: Робота вчителів середньої школи, по прогнозам, зросте на 8% в період між 2016 і 2026-приблизно такий же , як середній темп зростання для всіх професій.

8. Бізнес-репортер

Друк, мовні та електронні засоби масової інформації все забезпечити широке висвітлення подій і подій в бізнесі і фінансових секторах. Бізнес-майори навчитися аналізувати компанії і галузі і скласти письмові резюме своїх висновків, так само, як репортери. Вони розвивають зв’язку та презентаційні навички, необхідні для ясного розуміння того змісту про діловому світі.

Так що, якщо ви зачаровані бізнесом, але вважав за краще б спілкуватися про це, ніж поведінки бізнесу, бізнес-звітність може бути для вас.

Зарплата: За даними BLS , середній річний дохід для репортерів в травні 2018 року склав $ 41260. Найнижчий 10% заробляли менше , ніж $ 23490 , а найвища 10% заробляли більше , ніж $ 100930.

Робота Прогноз: Робота журналістів в цілому, по прогнозам, знизиться на 9% в період між 2016 і 2026, що значно нижче , ніж середній темп зростання для всіх професій. Тим НЕ менше, поширення мовлення і онлайн засобів масової інформації у зв’язку з економічною і розвитком бізнесу повинні забезпечити більш широкі можливості для тих , що спеціалізуються на бізнес – звітності.

9. Корпоративний адвокат

Адвокати, які практикують корпоративні або бізнес-переваги закону від широкого знання господарюючих суб’єктів і практики, придбаних бізнес-спеціальностей. Бізнес основних розвиває міцну основу для області корпоративного права, як банкрутство, цінні папери, контракти, злиття, колекція, бізнес сукцессии і інкорпорація. Навички дослідження, листи і презентації, розроблені бізнес-майорів допомагають корпоративним юристам виконувати свою роботу.

Бізнес майори з твердими науковими записами і LSAT балами можуть отримати визнання в елітних юридичних школах.

Зарплата: За даними BLS , середній річній заробітній плати для юристів склала $ 120910 в травні 2018. Найнижчий 10% заробляли менше , ніж $ 58220, а найвища 10% заробляли більше , ніж $ 208000.

Робота Прогноз: Робота юристів, по прогнозам, зросте на 8% в період між 2016 і 2026-приблизно такий же , як середній темп зростання для всіх професій.

10. Охорона здоров’я Адміністратор

Адміністратори в секторі охорони здоров’я, повинні мати знання бухгалтерського обліку, складання бюджету, людські ресурси, маркетинг, менеджмент, бізнес-права, етика та інформаційні технології-всі предмети, які охоплені в бізнес програмі. Крім того, робота в команді, спілкування, аналітичні та презентаційні навички ділового мажору також важливі для успіху адміністратора охорони здоров’я.

Багато бізнес – майори з інтересом в області триватиме , щоб закінчити роботу в  управлінні охороною здоров’я .

Зарплата: За даними BLS , середній річній заробітній плати для керівників медичних та медичних послуг склав $ 99730 в травні 2018. Найнижчий 10% заробляли менше , ніж $ 58680, а найвища 10% заробляли більше , ніж $ 182600.

Робота Прогноз: Робота керівників медичних та медичних послуг, за прогнозами, виросте на 20% в період між 2016 і 2026 набагато швидше , ніж середній темп зростання для всіх професій.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *