Краща Робота в адміністрації вищої освіти

Posted on

Краща Робота в адміністрації вищої освіти

Чи розглядали ви працювати на кампусі коледжу? Роботи в галузі вищої освіти адміністрації є багато, щоб запропонувати, і є багато різних типів позицій, доступних. Більшість кампусів відкривається мальовничий парк, як атмосфера з привабливою архітектурою і великою кількістю зелених насаджень. Коледж кампуси також культурні та розважальні центри з театром і мистецтвом, а також фітнес-центрами і спортивними командами.

Багато коледжів пропонують кампус на основі дитячих установ для підтримки робочих з сім’ями. Коледжі зазвичай пропонують щедрі пакети пільг, включаючи охорону здоров’я, пенсійні плани, навчання відмову або допомогу, ліберальний відпустку і лікарняні, і охоплення інвалідності.

Вища Зарплата Діапазони адміністрування Освіти

Якщо ви хочете працювати в галузі вищої освіти адміністрації, зарплати початкового рівня, як правило, починаються в межах 50 000 $, в той час як адміністратори C-рівня може становити до $ 200 000 і більше в деяких позиціях

освітні вимоги

робочі місця початкового рівня в галузі вищої освіти адміністрації, як правило, вимагають ступеня бакалавра, в той час як старші посади часто вимагають ступеня магістра або доктора філософії

перспективи зайнятості

Бюро трудової статистики повідомляє , що зайнятість поствторічних адміністраторів освіти, по прогнозам, зросте на 10% з 2016 по 2026 рік , швидше , ніж в середньому по всіх професій.

Робота в адміністрації вищої освіти

Ось деякі кар’єри категорія, які пропонують можливість мати продуктивну кар’єру в сфері вищої освіти, з оглядом робочих місць і середньою заробітною платою для кожного відділу.

1. Академічного консультування
Academic консультування співробітників наставляють студент про вибір курсу, наукові спеціальності, стратегії для вирішення наукових завдань, заміток, тест прийняття і відносини з викладачами.

Департамент Обов’язки:

 • Управління та допомогу в плануванні, реалізації, оцінки та вдосконалення програм і послуг відділу.
 • Координація групи консультування сесій для продовження студентів і в нових студентських орієнтаціях.
 • Аналізувати інформацію про терміни зберігання і розробляти програми підвищення утримання.
 • Консультувати спортсмен на академічних вимогах прогресу і надання допомоги іноземних студентів.

Робота:  Академічний консультант, академічний тренер, координатор підтримки студентів, помічник директора, заступник директора, директор, тренер успіху студента, і попередню оплату юрисконсульт.

Зарплата: Зарплати в академічному радячи офіс в діапазоні від $ 45702 для наукового керівника до $ 96679 для головного академічного консультування співробітника, в відповідно до 2017-18 фахівців в області вищої освіти Salary Survey , проведених вузівської професійної асоціація з управління персоналом (CUPA- HR) і повідомляє HigherEdJobs.

2. Прийом / Зарахування Управління
Відділ госпіталізацій диригує набір студентів в коледжі.

Департамент Обов’язки:

 • Проводити екскурсії, організовувати і госпіталізації персоналу заходів.
 • кандидати інтерв’ю, читати і оцінювати заявки і збір статистичних даних.
 • Розробка стратегії набору на землю право студентів, навчати і контролювати персонал, а також розробки цифрових і паперових матеріалів, що сприяють установа.

Робота:  назви Роботи в діапазоні від приймальні радника / представника і помічника режисера на початковому рівні, щоб зв’язати директор, директор і віце – президент по більш сіни

Зарплата:  Середня заробітна плата в госпіталізації в діапазоні від $ 40334 для прийомних консультантів до $ 209415 для старших офіцерів охоплення, в відповідно до 2017-18 фахівців в області вищої освіти Salary Survey.

3. Розробка / Просування
Бюро розвитку оркеструє зусилля по збору коштів з коледжу.

Департамент Обов’язки:

 • Розвивайте відносини з випускниками, батьками, корпоративними спонсорами та іншими благодійниками. Оцінка інтересів цільових зі збору коштів і повідомляти інформацію про програми та ініціативи коледжу.
 • Збір і аналіз кар’єри і фінансову інформації про потенційних донорів пріоритетів інформаційно-пропагандистської діяльності.
 • Потік історії випускників персоналу зв’язку, щоб включити їх досягнення з публікаціями коледжу.
 • Розробка стратегії по збору коштів та забезпечити введення в верхню адміністрацію про пріоритети донорів для інституціональних цілей.

Робота:  Директор просування, керівництво офіцера подарунка, директор щорічного надання, менеджер кампанії, заступник директора просування, координатор відносин з донорами, директор просуванням послуг, перспективами дослідника, запланованим даючи офіцер і помічника розвитку.

Зарплата:  Зарплати в просуванні в діапазоні від $ 51672 для інформаційного відділу спортивних, $ 55692 для редактора і $ 124 799 для головного маркетингу адміністратора, в відповідно до 2017-18 фахівців в області вищої освіти Salary Survey.

4. Бізнес і фінансові послуги
Офіси в ділових і фінансових послуг , здійснювати контроль за бізнес – функції коледжу, встановити політику в відношенні фінансових операцій, вести фінансову звітність, а також забезпечити дотримання фінансових правил.

Департамент Обов’язки:

 • Визначення бажаних постачальників товарів і послуг, а також укладати контракти.
 • Підготовка до перевірок і відреагувати на висновки.
 • Створення звітів і підтримувати системи таким чином, що відділи в коледжі можуть стежити за станом фінансових ресурсів.
 • Розробка і впровадження процесу для департаментів сформулювати бюджетні запити.
 • Управління фінансів та інвестиції пожертвувань та інших джерел доходів.

Робота:  скарбник, бухгалтер, контролер, бухгалтерський облік , технік, директор по закупкам, помічник директора, заступник директора бюджету аналітик, кредиторської заборгованості фахівця, касира, помічника заробітної плати, помічник бухгалтера, а також дебіторської заборгованості супервізора.

Зарплата:  Зарплати в бізнес і фінансового відділу в діапазоні від $ 51108 для бухгалтера до $ 70003 для менеджера по закупкам в $ 193 860 за головний бізнес, в відповідно до 2017-18 фахівців в області вищої освіти Salary Survey.

5. Кар’єра Послуги

Кар’єра офіс в коледжах спостерігає за розвитком кар’єри студентів і випускників.

Департамент Обов’язки:

 • Розробка інтернатури, рекрутингу та можливості працевлаштування для студентів. Організація кар’єри інформаційних панелей і програм для навчання студентів про можливості. Рекрут випускників та їх батьків взяти участь в мережевих заходах для студентів і випускників в кар’єрі переходу.
 • Розробка і проведення робочих нарад з розробки резюме, інтерв’ю, мережі і стратегії пошуку роботи.
 • Оцінка інтересів, навичок і цінностей, і визначити відповідні варіанти кар’єри.
 • Проведення пробних інтерв’ю, огляд резюме та супровідні листи, а також студентам і випускникам тренера про методи пошуку роботи.

Робота:  Кар’єра радник, помічник директора, заступник директора, рекрутинг координатор, випускники радник, помічник директора зі зв’язків роботодавця, а також директор з розвитку кар’єри.

Зарплата:  Зарплати в коледжі послуг кар’єри в діапазоні від $ 48358 за кар’єру консультанта до $ 100497 для старших посадових осіб по розвитку кар’єри, в відповідно до 2017-18 фахівців в області вищої освіти Salary Survey.

6. Колеж Маркетинг / Communications
Відділи в рамках комунікації коледжу створювати і координувати обмін повідомленнями про коледж і його досягнень в засобах масової інформації, випускників, батьків, урядових установ, фондів і широкої громадськості.

Департамент Обов’язки:

 • Розробка контенту для сайту коледжу, журналу, каталогу, і інших публікацій.
 • Координація рекламних заходів і знайти розміщення історій з ЗМІ.
 • Створення теми для публікацій і письменників, а також інтерв’ю та профільного основних учасників кампусу і випускників.
 • Розробіть стратегії для просування коледжу.

Робота:  Директор комунікацій, медіа – директор відносини, редактор, письменник, веб – майстер, директор з маркетингу, менеджер зі зв’язків з громадськістю, дизайнер, менеджер публікацій, а також заступник директора по цифрового зв’язку.

Зарплата:  Зарплати в маркетингу коледжу / зв’язку в діапазоні від $ 47728 для подарунка початкового рівня співробітників до $ 180000 для старших офіцерів просування, по 2017-18 фахівцям в області вищої освіти Salary Survey.

7. Комп’ютерні та інформаційні технології

Офіси в межах комп’ютера і відділ інформаційних технологій стежити за покупку і обслуговування комп’ютерного обладнання / програмного забезпечення і обслуговування цифрових потреб спільноти коледжу.

Департамент Обов’язки:

 • Зв’язок з користувачами університетського містечка щодо їх потреб в технології та конструкції систем, щоб допомогти відділів працювати більш ефективно.
 • Розробка навчальних занять і семінарів, щоб навчити співробітників використовувати настільні і корпоративні обчислювальні ресурси.
 • Рішення проблем за допомогою існуючого програмного забезпечення та апаратних засобів.
 • Оцінка нових тенденцій в області комп’ютерної техніки, а також рекомендації щодо майбутніх змін ресурсів для керівників університетського містечка.

Робота:  Програміст аналітик, адміністратор бази даних, аналітик мережної безпеки, системний адміністратор, мережевий архітектор, веб – розробники, додатки для розробників, і помічник служби підтримки.

Зарплата:  Зарплати в комп’ютерних та інформаційних технологіях в діапазоні від $ 60947 для програміста аналітика до $ 75840 для адміністратора бази даних до $ 252794 для головного ІТ – директора, в відповідно до 2017-18 фахівців в області вищої освіти Salary Survey.

8. Фінансова допомога
Співробітники офісу фінансової допомоги консультує студентів щодо варіантів фінансування освіти.

Департамент Обов’язки:

 • Управління та розподіляти ресурси фінансової допомоги на основі оцінки прийнятності заявників.
 • Генерація статистичних звітів про допомогу студентів.
 • Співпрацювати з госпіталізацій, щоб представити інформаційні сесії для майбутніх студентів.
 • Розробка політики та процедур для обробки заявок на допомогу.
 • Контролювати та координувати обробку нагороди і упаковки для всіх видів допомоги студентам, в тому числі грантів, кредитів, стипендій та інших нагород.
 • Звіти про дотримання в державних і федеральних агентств, які здійснюють нагляд за розподілом допомоги студентам.

Вакансії:  консультант Фінансової допомоги, помічник директора, заступник директора, директор, офіцер фінансової допомоги, радник фінансової допомоги, а також асистент фінансової допомоги.

Зарплата:  Зарплати в офісі фінансової допомоги в діапазоні від $ 42840 для консультанта фінансової допомоги в $ 120825 для головного співробітника фінансової допомоги, в відповідно до 2017-18 фахівців в області вищої освіти Salary Survey.

9. Людські ресурси

Людських ресурсів (HR) офіс в коледжі стежить за набір персоналу, розробку навчальних програм, посібників адміністрації, інформаційні системи HR, політики компенсації, працівника / трудових відносин, а також відповідність різноманітність / включення.

Департамент Обов’язки:

 • Встановити політику зайнятості і створити довідник співробітників.
 • Оцінка потреб співробітників і розробити програми для вирішення в області розвитку та інституційні пріоритетів.
 • Створення стратегій для залучення кандидатів і додатків на екрані.
 • Варіанти досліджень з метою оптимізації ресурсів для виплат співробітникам.
 • Посередник конфлікти між працівниками і розробляти програми для підвищення морального стану співробітників.

Робота:  HR асистент, помічник по підбору персоналу, помічник переваги, менеджер переваги, рекрутер, помічник директора з людських ресурсів, віце – президент з людських ресурсів, директор різноманітності та інтеграції, навчання і менеджер по розвитку, а також інформаційні системи аналітик людських ресурсів.

Зарплата:  Зарплати в коледжі людських ресурсів в діапазоні від $ 44183 для координатора HR в $ 200 592 для старших офіцерів людських ресурсів в відповідності з 2017-18 фахівців в області вищої освіти Salary Survey.

10. Реєстратор

Реєстратора офіс розглядає і аналізує процес реєстрації.

Департамент Обов’язки:

 • Розробка графіків академічних пропозицій у співпраці з факультетами.
 • Оцінка і зміна системи для підтримки академічних записів і забезпечення безпеки даних про студентів.
 • Надання документації і консультації для студентів щодо їх формального прогресу в досягненні випускних вимог.
 • Переконайтеся в тому, що студенти повинні відповідати вимогам для закінчення школи.
 • Оновлення академічних консультантів зі зміни навчальних програм.
 • Створення та розповсюдження доповідей осіб, які приймають рішення щодо реєстрації.

Робота:  помічник реєстратора, помічник реєстратора, помічник реєстратора, реєстрація помічник, реєстратор, кредитний переклад оцінювач, і запис технік.

Зарплата:  Зарплати в загсі в діапазоні від $ 49347 для помічника реєстратора, $ 61688 для асоційованого реєстратора до $ 123960 для головних реєстраторів і записів співробітників, в відповідно до  2017-18 фахівців в області вищої освіти Salary Survey .

Поради для посадки на роботу у вищій освіті

Більшість робочих місць в сфері вищої освіти вимагають, по крайней мере, ступінь бакалавра. Це означає, що потенційні кандидати вже мають відносини в коледжі вони були присутні так важелі, які, позиціонуючи себе рано. Якщо ви розглядаєте варіанти кар’єрів як випускник, є багато способів, ви можете натиснути ваші з’єднання коледжу.

Початок в той час як ви студент.  Магістранти можуть продовжувати практику, асистент, студентську зайнятість і ролі добровольців в університетському містечку, завершуючи ступінь їх культивувати фон в поле.

Налаштування інформаційних зустрічей. Оскільки студенти і випускники цінують зацікавлені сторони, фахівці університетського містечка, як правило , беруть на себе роль радника та наставника для студентів або випускників , які зацікавлені в роботі в області вищої освіти. Підхід фахівці у відділах ви зацікавлені в і ввічливо просити інформаційну консультацію , щоб дізнатися , що потрібно для роботи в польових умовах . Запитайте пропозиції про те , що ви можете зробити , як студент або випускник , щоб отримати певний досвід в їх відділі.

Використовуйте ту ж стратегію в інших коледжах.  При пошуку роботи, використовувати ту ж інформаційну техніку інтерв’ювання в інших установах , щоб отримати аудиторію професіоналів у відділах інтересу. Ці заняття допоможуть вам продемонструвати свої міжособистісні й комунікативні навички, які є настільки критичні в системі вищої освіти.

Підключитися на LinkedIn.  Більшість фахівців в області вищої освіти є членами LinkedIn. Розробка повного профілю LinkedIn і вийти на випускник і член відповідних професійних груп для інформації і пропозицій.

Пошук роботи в Інтернеті.  Кращі сайти роботи для знаходження отворів в системі вищої освіти є HigherEdJobs, тим  Хроніка вищої освіти , LinkedIn, і дійсно. Перші два сайт дозволяє здійснювати пошук за категоріями адміністративних посад. Використовуйте ключові слова , як «визнання» або «розвиток» при пошуку списків на LinkedIn або в самому справі.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *