Коректури Поради для тих, хто шукає роботу

Posted on

Коректури Поради для тих, хто шукає роботу


З такою великою кількістю тих, хто шукає роботу, які претендують на роботу сьогодні, роботодавці можуть бути дуже розбірливі в процесі найму на роботу. Найменший помилка в вашому резюме, супровідний лист, або інших заявочних матеріалів можуть перешкодити вам отримати інтерв’ю.

Тому, дуже важливо для вас, щоб вичитати всі матеріали додатки перед відправкою їх до роботодавця. Нижче наведено кілька порад, які допоможуть вам віднімати ретельно.

Не довіряйте Орфографія і граматика

У той час як перевірка орфографії може допомогти вам виявити очевидні помилки, він пропускає ряд загальних помилок. Наприклад, перевірка орфографії не помітить, якщо ви пишете «ваш» замість «ти» – один з найбільш поширених резюме та супровідний лист помилок. Тому, не забудьте ретельно відредагувати кожен документ самостійно.

Зроби перерву

Чи не редагуйте своє резюме, супровідний лист або інший додаток матеріал відразу після його написання. Витратьте деякий час далеко від документа; це дозволить вам редагувати з новим набором очей. У той час як 24-годинну перерву ідеально підходить, ви не могли б так багато часу, якщо ви зіткнулися термін. Навіть беручи пару годин від документа до редагування, це допоможе.

роздрукуйте його

Коригувати друковану копію вашого резюме, супровідний лист і т.д., а не дивлячись на документ на екрані комп’ютера. Ви, ймовірно, дивилися на документі на екрані комп’ютера протягом тривалого часу, і друкована версія допоможе вам побачити документ з новим набором очей. Друк це також допоможе вам побачити документ, як рекрутер буде бачити його. Таким чином, ви можете побачити і виправити будь-які незручні розриви сторінок.

Читайте вголос (і Backwards!)

Прочитайте документ вголос, поки ви коректуру. Це змусить вас уповільнити, поки ви читаєте і забрати на будь-які помилки. Багато редактори також рекомендуємо прочитати назад (змінити останню пропозицію першого, то другого до останнього, і т.д.). Не тільки це буде також сповільнити ваше читання, але він буде розбивати логічний потік документа, що дозволяє зосередитися на написанні і граматиці.

У той час як ви читаєте вголос, ви можете слідувати разом з вашим пальцем. Це допоможе вам зосередитися на кожному слові.

Обмежене Редагування критеріїв

Це може бути важко змінити як для граматики і орфографії одночасно. Для більш ретельного редагування, змінити тільки один тип помилки в той час. Наприклад, зробити одну коректуру для перевірки орфографії, один для пунктуації, один для дієслова, один для формату, один для фактичної інформації і т.д. Хоча це може зайняти трохи більше часу, це допоможе вам зловити кожен тип помилки.

перевірити узгодженість

Багато людей просто дивляться на орфографічні і граматичні помилки при редагуванні, але ви також повинні переконатися, що ваш макет відповідає.

По-перше, переконайтеся, що розмір шрифту і стиль такий же протягом усього документа – якщо ви вирізати і вставити пропозиції, ви можете мати різні шрифти в межах одного документа, який виглядає неакуратно. Звичайно, в резюме, ваші розміри шрифтів можуть відрізнятися в залежності від того що ви пишете заголовок або точку кулі. Це прекрасно, але переконайтеся, що ви послідовні – всі ваші заголовки повинні бути той же шрифт і розмір, так само як і всі ваші кулі точки.

У своєму резюме, а також переконайтеся, що ваша граматика є послідовною. Наприклад, якщо ви капіталізувати всі слова в одному заголовку, переконайтеся, що ви робите те ж саме для інших заголовків. Якщо ви використовуєте повні пропозиції в одну точці кулі, зробити те ж саме для всіх інших точок кулі.

Коригувати особисту інформацію (для вас і роботодавця)

Багато людей просто знежиреного над їх особисті дані (ім’я, адреса, адреса електронної пошти тощо). Однак помилка в цій інформації може завадити роботодавцю можливість зв’язатися з Вами. Таким чином, перевірте цю інформацію ретельно.

Крім того , обов’язково віднімати інформацію Ви включаєте про компанію , на яку ви претендуєте. Переконайтеся , що ви записуєте ім’я і назву компанії роботодавця правильно, і що ви отримаєте їх адресу правильно. Крім того , переконайтеся , що ви говорите правильно назву компанії! Якщо скопіювати і вставити назву компанії в супровідному листі, наприклад, ви ризикуєте вставивши неправильне ім’я.

Огляд цих керівних принципів для того, що включити в своє резюме, щоб ви впевнені, що у вас є вся інформація, необхідна у вашій.

Запитайте одного

Люди, які менш знайомі з документом, часто можна побачити помилки більш чітко. Попросіть одного (або, ще краще, кілька друзів), щоб редагувати документ для вас. Заохочуйте їх дотримуватися цих порад, перераховані вище для більш ретельної роботи редагування.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *