Коли (і якщо не), щоб супровідний лист

Posted on

Коли (і якщо не), щоб супровідний лист

Вам дійсно потрібно супровідний лист, якщо компанія не просить один? Твір багато супровідних листів під час пошуку роботи може бути складним і трудомістким. Через це, це не дивно, що заявники часто бентежаться супровідний лист, коли воно явно не потрібно роботодавцем.

Якщо вам цікаво, якщо ви повинні включати в себе супровідний лист, короткий відповідь так. Ви майже завжди повинні подати супровідний лист, навіть якщо це не потрібно, але є кілька винятків.

По-перше, давайте подивимося, чому супровідні листи мають значення.

Навіщо писати супровідний лист?

Якщо ви серйозно про посадку роботу, добре написане   дає вам можливість продати себе роботодавцю в форматі розповіді, і пояснити , чому ви ідеальний кандидат.

Примітка : Супровідний лист також дає вам можливість підкреслити свої сильні кваліфікації.
Ефективне, індивідуальний супровідний лист також стає ясно , що ви дуже зацікавлені в роботі. Це тому , що він показує , менеджер по найму , що ви хочете роботи досить , щоб зайняти час , щоб пройти додаткове відстань.

Коли супровідний лист має важливе значення

Супровідний лист також дає можливість включати деталі, що ваше резюме не містить. Наприклад, якщо ви подаєте заяву від відстані, ваше супровідний лист дозволить Вам уявити обгрунтування для переміщення і сказати, що ви будете в цьому районі найближчим часом для можливих інтерв’ю.

Прогалини в зайнятості з розумними поясненнями також можуть бути розглянуті в Вашому листі. Супровідний лист також є ідеальним місцем, щоб забезпечити конкретні приклади, які доводять у вас є навички і досвід, перераховані в вашому резюме.

Крім того, роботодавці часто чекають отримати супровідні листи, навіть якщо вони не передбачають необхідність супровідного листа в своїх оголошеннях про вакансії.

Важливо: Кандидати , які не приймають час , щоб скласти лист часто розглядається як менш мотивовані на роботу.
У багатьох випадках роботодавці не будуть навіть дивитися на прийомі на роботу , яка не містить супровідний лист або лист інтересів.

Супровідний лист Написання поради

  • Написати цілеспрямоване супровідний лист. Не забудьте написати цілеспрямоване лист. Це супровідний лист написано з роботи лістингу на увазі. Зосередьтеся на навички та здібності , які ви маєте , які роблять вас сильним підходять для конкретної роботи.
  • Тримайте його коротким.  Переконайтеся , що ваші листи короткі (не більше однієї сторінки не долив з п’яти пунктів) , і що кожна заява ви робите що – то передає значне про вашу кваліфікації для кандидатури.
  • Більше , ніж резюме. Уникайте просто повторивши своє резюме. Наведіть приклади , не перераховані в вашому резюме, і розширити на речі , згадані коротко в вашому резюме. Ваше супровідний лист повинен мати певну мету щодо вашої програми.
  • Редагувати, редагувати, редагувати. Помилки в супровідному листі можуть пошкодити ваші шанси на отримання інтерв’ю. Помилки змусити вас виглядати неохайно, або ще гірше, чи не утворені. Обов’язково уважно прочитати ваш лист перед відправкою. Розглянемо просити одного або колегу , щоб прочитати його , а також перевірити наявність помилок, граматичних помилок і заплутаним мовою.

Коли не включати супровідний лист

Жодна буква не набагато краще, ніж погано написана одна. Стрункою Супровідний лист служить зразком вашої письмовій здібності, але, на жаль, вірно і зворотне. Якщо у вас немає часу, щоб написати добре продуманий супровідний лист, Смол своїх навичок і позиціонує вас за роботу, відмовитися від зусиль.

Крім того, якщо додаток завдання дає вказівку, що ви не повинні включати в себе супровідний лист, то це, безумовно, краще за все слідувати вказівкам, щоб не дратувати ваш потенційний роботодавець.

Крім того, якщо компанія просить Вас подати заявку через інтернет-платформу, і там немає місця для вас, щоб відправити супровідний лист, не турбуйтеся про це.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *