Книга Редактор Опис роботи: Заробітна плата, навички, і більше

Posted on

Книга Редактор Опис роботи: Заробітна плата, навички, і більше
Книга редакторів зробити набагато більше, ніж просто читати і редагувати сирі рукописи. Вони є ключовою частиною ланцюжка командування в публікації і мають багато впливу на які книги публікуються, а які ні.

Якщо ви любите книги і люблять читати, робота в якості редактора може бути мрія збулася. Майте на увазі, що велика частина свого часу книга редактора проводиться просіювання рукописів, які ніколи не побачать світло. Ви повинні бути в порядку з читанням багато поганого листи, щоб знайти ті кілька дорогоцінних каменів.

Одна з найбільш важливих речей, бронювання редакторів зробити, це придбати книги для публікації. Як правило, книги редактори або редакційні помічники читали рукописи, представлені авторами, деякі запитані, більшість незапрошуваних-і, грунтуючись на знанні жанру і його потенційного ринку, визначити, які роботи добре підходять для їх видавництва.

Хоча доля редакторська в повному обсязі залежить від того, скільки бестселерів доставляються, люди, які отримують вперед в галузі книговидання майже завжди мають деякі популярні книги під їх поясами.

Обов’язки та обов’язки

Редакційні обов’язки можуть варіюватися в залежності від розміру організації, так як деякі редактори можуть обробляти більше завдань, ніж інші. Ця робота, як правило, вимагає редактора, щоб зробити наступне:

 • Купувати рукописи для огляду
 • Читати, редагувати і записувати вміст так, що це правильно і зрозуміло для читача
 • Перевірте факти, наведені в матеріалі для публікації
 • Робота з автором розробки контенту відповідно до стилю цього видання і редакційною політикою
 • Підтримувати добрі робочі відносини з авторами і іншими ключовими співробітниками, таких як виробництво, редакторських асистентів, коректорів, графічних художників і маркетингу персоналу
 • Слідкуйте за заплановані дати, щоб забезпечити рукопис публікує на час
 • Огляд і розмічати сторінки докази і онлайн-контенту
 • Відвідуйте щотижневі зустрічі для огляду книжкових графіків і обговорити будь-які питання
 • Робота з маркетингом, щоб просунути книгу, подавши контенту для друкованих та інтернет-оголошень

Важливий аспект роботи книги редактора є розвивати відносини з авторами. Книга редактори часто прагнуть відкрити нові таланти, публікувати їх в якості невідомих, а потім продовжити роботу з ними, як вони будують великі аудиторії.

З цієї причини багато авторів часто мають тільки один редактор для всієї кар’єри. Письменники, які мають хороші відносини зі своїми редакторами часто слідують редакторам, якщо вони змінюють видавництва протягом багатьох років. Редактори, які працюють з високим профілем авторів часто є більш цінними для видавців, тому що вони зазвичай приносять великих клієнтів з ними.

Редактори рідко привертають увагу, але вони часто відіграють велику роль в успіхах і кар’єри популярних авторів. Сь Фрістоун, наприклад, працював в якості книги редактора гумориста Дугласа Адамса, відомого за відсутні терміни. Фрістоун довелося тримати його на завдання на додаток до допомоги йому отримати максимальну віддачу від його прози.

Книга редактор Зарплата

Бюро статистики праці США 2017 р , не передбачає окрему категорію для книжкових редакторів, проте, вона включає заголовок під більш загальним терміном редакторів :

 • Медіана річна зарплата : $ 58770 ($ 28,25 / год)
 • Топ 10% річна зарплата : $ 114 460 ($ 55,03 / год)
 • Дно 10% річна зарплата : $ 30830 ($ 14,82 / год)

Вимоги до освіти та кваліфікації

Для того щоб стати редактором, вам буде потрібно наступне освіту і досвід роботи:

 • Коледж градусів : Більшість редакторів мають принаймні ступінь бакалавра, як правило , англійською мовою, комунікації, або журналістики. Деякі з них мають наукові ступені, але це не є обов’язковою вимогою. Більш важливим , ніж специфіка вашої освіти є пристрасть до читання і здатності для редагування.
 • Досвід : досвід, включаючи стажування в видавництвах і роботи в інших засобах масової інформації, таких як газети або журналу редагування, також має важливе значення для майбутніх книжкових редакторів. Крім того, зв’язки в видавничому світі, будь то до іншого редактору або успішного письменника, також можуть допомогти ваші шанси на посадку на роботу в якості книжкового редактора. Якщо ви зацікавлені в редагуванні книги , які мають справу з конкретною темою, наприклад, модою або їжі, ви повинні мати формальну підготовку або досвід роботи в цій області , щоб збільшити ваші шанси отримати роботу. Щоб виростити свою мережу, ви можете вступати в професійні організації , такі як редакційної фрілансерів асоціації (EFA) .

Редактор книги Навички і Компетентність

Щоб бути успішним редактором книги, ви повинні мати наступне:

 • Читання навички : книги редактора люблять читати книги, так як вони проводять багато часу за читанням рукописів.
 • Навички письма:  Редактори переконайтеся , що все написане зміст має правильну граматику, пунктуацію і синтаксис. Редактори повинні ясно і логічно.
 • Комунікабельність:  Ключовий навик розвивати і підтримувати хороші робочі відносини з авторами і співробітниками. Це важливо для тактовно напрямки автора через розвиток їх назви, а також працювати з іншими співробітниками , щоб отримати книгу вчасно.
 • Звуковий рішення : Редактори повинні також визначити , є чи рукопис етичної та вільної від плагіату.
 • Деталь орієнтованих : Редактори можуть працювати на більш ніж одного видавничого проекту в той час , і потрібно планувати свою роботу , щоб гарантувати , що всі книги , виконувати свої заплановані терміни. Це включає в себе перебування в контакт з авторами і роботи з персоналом , щоб гарантувати , що кожна рукопис рухається через процес публікації.

Робота Перспективи

Бюро статистики праці США говориться , що зайнятість редакторів , як очікується, невеликі зміни до 2026 року , як і друковані засоби масової інформації по- , як і раніше стикаються з сильним тиском з боку інтернет – видань. Редактори , які адаптовані до інтернет – ЗМІ та зручні для написання і роботи з різними електронними та цифровими інструментами матимуть перевагу в пошуку роботи.

Робоче середовище

Багато редактора працюють в офісах, однак, все більше число працювати з дому або частини тижні або повного робочого дня. Ті, хто працює на дому повний робочий день необхідно належне електронне обладнання, такі як програмне забезпечення для електронної публікації, сканери та інше обладнання зв’язку, щоб виконувати свою роботу належним чином.

Робочий розклад

Більшість редакторів працюють повний робочий день, і їх графіки, як правило, визначаються виробничими термінами і типу редакційної позиції. Деякі редактора жонглювати кілька проектів і мати справу з виробництвом, крайнім терміном тиску, які вимагають, щоб вони працювати понаднормові години для задоволення запланованих дати публікації.

Як отримати роботу

СТАВИТИСЯ

Подивіться на такі ресурси, як Дійсно , Monster, і Glassdoor для останніх оголошень про роботі.

Знайти доброволець АБО МОЖЛИВІСТЬ інтернатури

Подивіться на позиції волонтерів або стажування в вашому районі. Наприклад, Daily Source шукає добровольців для редакторів завдань. Крім того , великі видавництва , такі як пінгвін / Random House пропонує можливості стажування для тих , хто кваліфікований.

Вступати в організацію

Приєднатися до організації, такі , як Національна асоціація незалежних редакторів і письменників (NAIEW) або ACES: Суспільство для редагування , щоб з’єднатися з іншими в цій галузі. Видавничі Professionals Network (ППН) списки робочих місць, а також інших членських організацій. Ви також можете підписатися на редактор розсилки , щоб отримати каталог професійних асоціацій для редакторів, а також поточні вакансій.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *