Керівництво по Що включати в резюме

Posted on

 Керівництво по Що включати в резюме


При написанні резюме, є ряд резюме форматів ви можете вибрати, в тому числі хронологічного, функціональних і цільових резюме. Проте, незалежно від формату резюме ви вибираєте, є певні принципи, які повинні слідувати більшість резюме.

Ось інформація про те, що включити в своє резюме, а також те, що не повинно бути зазначено у вашому резюме. Є також вказівки по довжині резюме, шрифту і полів сторінки.

Ось наші принципи резюме

довжина резюме

Ваше резюме повинне бути якомога коротшим; дві сторінки максимальна довжина, але одна сторінка є кращим. Ось ще про довжину резюме і як довго ваше резюме повинно бути. Якщо вам потрібно отримати ваше резюме на одній сторінці, ось як затягнути його і отримати додатковий простір.

Шрифт і Розмір

Не використовуйте витіюваті шрифти, які важко читати. Times New Roman, Arial, Calibri, або схожий шрифт краще. Ваш розмір шрифту повинен бути від 10 до 12 балів, хоча ваше ім’я і заголовки розділів може бути трохи більше, і / або жирним шрифтом. Ось як вибрати шрифт для вашого резюме.

поля сторінки

Стандартні поля сторінки в програмах обробки текстів (1 “націнки на верхній, нижній і лівого і правого боку сторінки) працюють для більшості резюме. Однак, якщо вам потрібно затягнути краю, щоб зменшити довжину вашого резюме, це добре знизити маржу до 1/2 “з боків і зверху і знизу.

розкладка

Тим не менш, ви вирішили організувати розділи свого резюме, не забудьте зберегти кожен розділ форми. Наприклад, якщо ви поставите ім’я однієї компанії курсив, кожна назва компанії повинне бути курсивом. Якщо вас сміливе назву одне робоче місце, напівжирний їх усіх.

інформація уникнути

Не вмикайте особисту інформацію, такі як день народження, зріст, вага, сімейний стан, діти і т.д., якщо позиція не вимагає.

точність

Обов’язково змінити своє резюме перед його відправкою. Перевірка орфографії, граматика, напружується, назва компаній і людей і т.д. одного або кар’єр послуг консультанта чек над вашим резюме, а також. Використовуйте цю коректуру контрольний список, щоб переконатися, що ваше резюме ідеально.

Що включати в Ваше резюме

Ось деяка інформація, що ви повинні бути впевнені, щоб включити в своє резюме:

ототожнення

 • Увімкніть ваше ім’я, адресу, номер телефону та адресу електронної пошти в розділі ідентифікації у верхній частині вашого резюме або розглянути один з цих інших варіантів вирішення резюме.
 • Використовуйте професійний адреса електронної пошти (тобто johnsmith@gmail.com, а не soccerlover@hotmail.com).

мета

 • Цей розділ є необов’язковим. Якщо ви вирішите включити мета резюме, тримати його коротким і конкретним; заявити потрібну роботу або поле, і те, що ви ставите перед собою на цій області.

профіль

 • Інший необов’язковий розділ профіль резюме, яке включає в себе резюме ваших навичок, досвіду і цілей, написаних спеціально для вакансії.

освіту

Ось більше інформації про те, що включати і як форматувати розділ резюме освіти.

 • Увімкніть ступеня ви отримали в зворотному хронологічному порядку (з останнім ступенем перерахованої першими).
 • Не забудьте вказати назву кожної установи, його місцезнаходження, і дату закінчення (або передбачувану дату закінчення).
 • При необхідності, включають в себе ваші основні / другорядні поля, а також ваш GPA і будь-які нагороди, публікації і проекти.
 • Якщо ви не ток студент середньої школи, не включає в свій високий рівень школи.

досвід

Тут більше інформації про розподіл Досвід резюме, в тому числі те, що в список, і як його відформатувати.

 • Увімкніть ваш досвід роботи у зворотному хронологічному порядку (з останнім ступенем перерахованої першими).
 • Цей розділ може включати в себе робочі місця, стажування та волонтерську роботу. Старшокласники можуть також включати клуби і спортивні команди, коли це може бути застосовано.
 • Не забудьте вказати назву компанії, посаду, і терміни роботи.
 • Список приблизно три важливі завдання, досягнення, або навички, отримані в кожній роботі. Використовуйте дієслова дії, щоб описати свої досягнення; уникати пасивні фраз, таких як відповідальність та обов’язок входить.

Навички (необов’язково)

Ось інформація про розподіл професійних навичок резюме.

 • Увімкніть будь-які комп’ютерні системи, з якими володіють, особливо якщо вони пов’язані з позицією, на яку ви претендуєте.
 • Включають іноземні мови, з якими ви знайомі; держава і мова, і ваш рівень обізнаності (початкова, середня, досвідчений, вільний).
 • Перерахуйте будь-які інші навички, які Ви маєте, які відносяться до роботи, але не включені в іншому місці в вашому резюме.

Волонтерська робота (необов’язково)

 • Ви можете включати розділ добровольців досвід передати ваше керівництво, навички спілкування і т.д. Перелічіть назва організації, дати волонтерської роботи, і ваші досягнення.

Захоплення та інтереси (необов’язково)

 • Ви можете також включити розділ про свої хобі та інтереси, якщо вони мають відношення до положення. Наприклад, якщо ви подаєте заяву на роботу в магазині спортивних товарів, ви можете включити вашу пристрасть до баскетболу.

резюме Приклад

Це приклад резюме.

Ахмад Faishal
1234 Outback Рідж
Джексон, WY 83002
(123) 456-7890
faishal@email.com

автомеханіка

Висококваліфіковані Automotive технік з досвідом роботи 7 років по ремонту та технічного обслуговування вітчизняних і зарубіжних автомобілів.

 • Перевірений послужний список забезпечуючи відмінний сервіс для автомобільних клієнтів ремонтних майстерень.
 • Видатні роботи етики та побудова команди навички; готові працювати понаднормово і гнучкі зміни.
 • ASE Сертифікований Механік.

ПРОФЕСІЙНИЙ ДОСВІД
Ace Auto Repair, Джексон, WY
Automotive техніки / механік , січень 2017 Present
Вміли діагностику і ремонт проблем з вітчизняними і японськими імпортними автомобілями. Перебудова і ремонт двигунів, радіаторів та водяних насосів; виконувати енергосистему валити і ремонт.

 • Створено контрольний процес, щоб допомогти навчити нових співробітників і забезпечення узгодженості в автомобільній діагностики і ремонту.
 • Забезпечено оперативне виконання всіх вимог державних транспортних засобів і стандартів контролю викидів.

Джонсон Авто Ремонт, Idaho Falls, ID
Автомеханік , червень 2013-грудень 2016 року
транспортні засоби перевірили ідентифікувати, усунути і виправити ушкодження і несправності. Встановлені нові частини і системи; працює пневматичні та повітряні інструменти стиснення.

 • Переслідуваний безперервної освіти в висхідних правил та технологій безпеки двигуна і викидів контролю.

Howard Brothers Будівництво, Idaho Falls, ID

Трудівник , червень 2011-червень 2013
Одночасно з освітою, працював на житлових проектів будівництва як фреймера. Використовував ручні і електричні інструменти; експлуатовані екскаватори та мініекскаватори.

 • Підтримує ідеальний рекорд відвідуваності.

ОСВІТА

Розширений технічний сертифікат в автомобільній техніці, 2013
Коледж Східного Айдахо, Айдахо – Фолс, ID
ASE (Національний інститут автомобільного високої якості обслуговування) Сертифікований

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *