Знайти роботу в вашому регіоні

Posted on

Знайти роботу в вашому регіоні

Дивлячись , щоб знайти роботу , яка знаходиться в певній географічній області? Може бути , ви рухаєтеся куди – то новим, або ви шукаєте роботу близько до будинку. Знайти роботу у вашій області приймає масив стратегій в тому числі з використанням сайтів пошуку роботи , які зосереджені на локальних робочих місць, вивчення місцевих рад громад, відвідування ярмарків вакансій у Вашому місті, а також перевірити ваші місцеві асоціації випускників або їх веб – сайт.

Використовуючи кілька стратегій, ви більше шансів знайти роботу, яка підходить для вас і перебуває в регіоні, ви хочете бути в. Читайте на більш докладні поради про те, де шукати, щоб знайти роботу в компаніях, в вашому районі.

Поради з пошуку роботи в вашому регіоні

Кращий спосіб знайти роботу в вашому місті, щоб використовувати кілька стратегій одночасно. Читайте нижче для отримання списку методів, щоб використовувати, щоб знайти роботу в вашому регіоні. У той час як ви не можете використовувати всі ці стратегії, вибрати ті, які підходять для вас.

  • Перевірте Пошук роботи Двигуни: В той час як пошук роботи двигун перерахує робочі місця майже всюди, ви можете зробити пошук робочих місць тільки в вашому регіоні. Спробуйте використовувати ваш улюблений онлайн – пошук роботи двигун або функцію Роботи плати «Розширений пошук» , щоб вказати поштовий індекс і / або радіус милі ви готові розглянути. Ви можете спробувати велику пошукову роботу , як Indeed.com, або перевірити сайт ніші роботи , яка відповідає вашій конкретній галузі.
  • Відвідування місцевого пошуку роботи сайти: Є сайти , які спеціально спрямовані на місцевий ринок праці. Сайти , як Craigslist, Geebo і Jobing, зосередити увагу на роботах , перелічених в конкретних географічних районах. Перевірте їх , щоб знайти списки , які не можуть бути розміщені на національних дошках роботи.
  • Перевірте сайти компаній: Якщо ви знаєте , що компанії , яку ви хочете працювати, відвідайте веб – сайт компанії , щоб побачити , якщо у них є якісь – або пропозиції про роботі в вашому районі. Великі компанії , як правило, дозволяють користувачам шукати отвори за географічним розташуванням.
    Ви також можете перевірити роботу дошки , які зосередяться на конкретних компаніях. Наприклад, LinkUp шукає роботу, які розміщені на веб – сайтах компанії. Використання розширеного пошуку Опція , щоб знайти роботу в компанії, або знайти роботу в певному місці.
  • Спробуйте Community Boards: Якщо Nextdoor.com поки не доступний у вашому районі, то, найімовірніше , в найближчим часом. На сайті є багато районів в Інтернеті, дозволяючи цю віртуальну дошку спільноти сусідів , щоб спілкуватися з іншими людьми в їх околицях. У той час як його основною метою є обмін корисною інформацією , як «Ви можете порекомендувати хороший слюсарю?» Ви також знайдете місцеві жителі шукають співробітників для їх бізнесу.
  • Перевірка державних ресурсів: Більшість країн мають свої власні банки роботи, телефонні і веб – каталоги та інші ресурси , спеціально для місцевої шукає роботи. У ще більш місцевий рівня, ви можете перевірити ваш місцевий торгову палати сайту, який , як правило , посади місцевих списків роботи.
  • Відвідування Ярмарок вакансій: Від’їзд ярмарків вакансій в вашому регіоні. Ярмарки вакансій є відмінним способом , щоб зробити один-стоп кар’єри покупки в одному випадку. Як правило, компанії на ярмарку засновані поблизу справедливої місця роботи, так що ви напевно знайдете саме робочі місця.
  • Приєднайтесь до Асоціації випускників: перепідключення з асоціацією випускників вашого університету через веб – сайт. Ці групи можуть забезпечити значні ресурси зайнятості, класи і семінари, а також позиції вивішених місцевими роботодавцями. Alumni асоціації не тільки зберегти випускників , підключених до школи; вони також є відмінним джерелом для мереж і професійного розвитку і можуть приймати локальні події , якщо ви знаходитесь у великій міській площі. Ви також можете перевірити кар’єри послуг офіс вашого університету. Більшість з них готове допомогти студентам знайти роботу навіть після закінчення школи.
  • Мережа: Мережа є приголомшливим способом знайти практично будь-яку роботу. Поговоріть з сполуками (включаючи друзів, членів сім’ї та професійних контактів) у вас є в компаніях , які представляють інтерес. Зокрема, поговорити з контактами в області , які могли б знати про інших отворах поруч з вами.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *