Звільняють проти Getting Звільнено

Posted on

Звільняють проти Getting Звільнено

Ви недавно втратили роботу. Особливо, якщо припинення було несподіванкою, ви можете мати багато питань про вашу ситуації. Але зараз немає більш важливого питання, ніж це: ти звільнений – або ти звільнений?

Будучи звільнений і звільнені два різні способи втратити свою позицію, і різниця може вплинути на ваше право на безробіття, а також ваші найму перспективи на майбутнє. Таким чином, це гарна ідея, щоб бути дуже чітке уявлення про точний характер вашого припинення, якщо ви втратите роботу.

Якщо це звучить, як це повинно бути легко відрізнити, ви маєте рацію: в ідеалі, ваш колишній роботодавець буде дуже чітке уявлення про характер вашого відділення від компанії. Але, як ми знаємо, реальний світ часто далекі від досконалості.

Ось що вам потрібно знати про відмінності між звільненням і звільнення, і хтозна, де ви стоїте, коли ви втратите роботу.

Коли працівник звільнений

Працівник може бути звільнений з ряду причин. Мабуть, найбільш поширеною причиною того припинено через є незадовільна робота на роботі. Робочі також можуть бути звільнені за порушення дисципліни, а не відповідно до стандартів компанії, займає надто багато часу геть, пошкодивши майно компанії, незручна організацію публічно, або іншим чином не в змозі дотримуватися умов його трудового договору.

Коли працівник звільнений, немає ніякого очікування бути пішли на дату в майбутньому. Цей тип припинення не є тимчасовим і пов’язане з виконанням або поведінкою працівника, а не фінансове становище компанії.

Коли працівник Звільнено

Коли працівник звільнений, він, як правило, не має нічого спільного з особистою продуктивністю працівника. Звільнення відбуваються при реструктуризації компанія зазнає або скорочення чисельності або виходять з бізнесу. У деяких випадках звільнення може бути тимчасовим, і працівник пішов коли економіка поліпшується.

Примітка: У деяких випадках, звільнені працівники можуть мати право на вихідну допомогу або інші пільги , що надаються працівникам роботодавцем. Як правило, коли співробітники звільнені, вони мають право на отримання допомоги по безробіттю.

Визначити характер вашого припинення

Перше, що вам потрібно з’ясувати, як нещодавно звільнений працівник, як ваш колишній роботодавець буде характеризувати ваше відділення від компанії.

Якщо ви по-бажанням працівника – і працівники в більшості штатів в США є – ваш роботодавець не зобов’язаний надавати вам причини вашого звільнення. Але це як і раніше підходить для вас, щоб запитати їх, як вони будуть ставитися до вашого припинення під час розмови з майбутніми роботодавцями і Держконтроль безробіття.

випуск претензій

Як правило, роботодавці будуть просити звільнені співробітник підписати угоду про розділових зайнятості, іноді (але не завжди) в обмін на пакет вихідної допомоги.

Це завжди ідея хороша, щоб зайняти час, щоб прочитати і розглянути угоду перед підписанням.

Важливо: Нічого не підписуйте в запалі, безпосередньо після навчання вашого звільнення. Крім того, це часто доцільно проконсультуватися з адвокатом зайнятості.

збір безробіття

Для збору безробіття, зазвичай потрібно, щоб втратили роботу «не зі своєї вини.» Люди, які звільняють, ймовірно, отримають безробіття, тому що вони вийшли через реструктуризацію, а не особистої продуктивності.

Люди, що спрацьовують менше шансів отримати безробіття, тому що вони вийшли з-за проблеми з їх особистої продуктивністю. Проте, якщо звільнений працівник може стверджувати, що їх звільненим без поважної причини або не пов’язаним з виконанням, він може мати право на допомогу з безробіття.

Порада: Якщо ви не впевнені , чи дійсно ви маєте право на допомогу з безробіття, проконсультуйтеся з вашої державною службою зайнятості.

Знати свої права

Якщо ви втратите роботу несподівано, це важливо знати, де ви стоїте. Ви можете мати законне право платити за невикористане час вимикання, наприклад. Ваш колишній роботодавець повинен також сказати вам, що очікувати з точкою зору отримання вашої останньої зарплати, перевертання пенсійної допомоги, а також доступу покриття COBRA.

Це також важливо знати, чи є ваше відділення від підрахунків компанії, як неправомірне припинення.

Важливо: Якщо ви були звільнені з певних причин дискримінації, просять зробити незаконний акт, або тому , що ти інформаторів, ви можете бути захищені державою, федеральним або договірного права. Проконсультуйтеся з адвокатом зайнятості для отримання більш докладної інформації про конкретну ситуацію.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *