Зв’язок Список навичок для комівояжера

Posted on

 Зв'язок Список навичок для комівояжера

Знаючи, як ефективно спілкуватися є мінімальним вимогою в продажах. Якщо ви не можете говорити з людьми і змусити їх відкрити і обмінюватися інформацією з вами, ви будете боротися, щоб продати їм що-небудь. Оцініть свої комунікативні навички в наступних областях, щоб побачити, де ви процвітає і де вам потрібно трохи більше роботи.

Надання заготовленої промови

ефективно Доставка попередньо письмове подання є необхідною частиною процесу продажів. Чи можете ви дати підготовлену презентацію без звучать пишномовно і неприродно? Ви можете обробляти питання, не втрачаючи при цьому потоці? Ви можете включати фактори, які важливі для конкретної перспективи?

імпровізація презентації

У більшості випадків ви будете мати уявлення продажів готові піти, але що, якщо ви зустрічаєтеся з перспективою несподівано, і він хоче поговорити прямо зараз? Чи можете ви дати послідовну версію вашого кроку без ваших підготовлених матеріалів? В мережі або події індустрії, можна говорити про те, що ви робите привабливим способом? Ви повинні будете імпровізувати і переконайтеся, що ви можете ефективно отримати ваше повідомлення на місці.

Говорячи Ефективно Стороннім

Коли ви холодні дзвінки або зустрічі нових перспектив, ви повинні створити миттєвий зв’язок між собою і незнайомцем на іншому кінці телефону або особисто. Чи можете ви зацікавити когось протягом декількох секунд і зробити їх просити більше? Ви можете почати негайно раппорт тому перспектива буде довіряти вам достатньо, щоб призначити зустріч? Ви можете плавно кваліфікувати перспективу по телефону? Ви можете закрити на отримання зустрічі?

Створення Small Talk

Більшість торгових презентації і практично всі торгові виставки та заходи включають певну кількість невеликого розмови, перш ніж приступити до реальних дій. Ви можете спілкуватися з комфортом поруч з незнайомими людьми? Ви можете зробити собі симпатичний? Ви можете використовувати випадкова розмова, щоб почати кваліфікаційний і раппорт з перспективами?

Звернення Незадоволених клієнтів

В ідеальному світі, нещасні клієнти будуть завжди викликати сервісну службу або службу технічної підтримки, щоб отримати їх проблеми вирішені. Але в цьому світі, багато клієнтів вважають за краще називати свій продавець – це той, що вони краще знають, і один вони довіряють, щоб виправити становище. Чи можете ви розрядити гнівний клієнт? Чи можете ви пояснити хитру проблему, не порушуючи клієнт далі? Ви можете вибачитися добре за помилки (ваш або хтось ще)?

Малювання людей з

Збір інформації є важливою частиною як кваліфікувати перспективу і відкривають для себе переваги, які зроблять їх очі загоряються. Ви можете спонукати людей говорити? Ви можете задавати питання, не представляючись, як слідчий? Ви можете змусити людей комфортно обміну особистою інформацією з вами?

веде нараду

Якщо ви робите складну продаж з кількома особами, які приймають рішення, ви, ймовірно, в кінцевому підсумку говорити всім відразу. продажу B2B часто мають групи, які беруть участь в процесі покупки, навіть коли є тільки один головне приймає рішення. Ви можете ефективно поговорити з групою? Ви можете тримати нараду по трасі, не образивши кого-небудь? Чи можете ви зробити вашу аудиторію відчувати, що ви звернули увагу на кожен з них?

ведення переговорів

Переговорний велика частина продажів. Кожна перспектива хоче найкращу можливу угоду, і ви повинні знайти спосіб, щоб прийти до угоди, яке залишає всі щасливі. Чи можете ви придумати хороший компроміс? Ви можете сказати, коли твердо стояти і коли дати в? Чи можете ви піти від переговорів, коли перспектива нерозсудливо?

Спілкуючись з колегами

Як продавець, ви повинні добре працювати з вашим колегою продавців, ваш менеджер з продажу, і з співробітниками інших відділів. Ви можете отримати разом з людьми, які широко різними особистостями? Ви можете тримати відкриті лінії зв’язку з іншими відділами? Ви можете обробляти конфлікти на робочому місці і привести їх до мирного вирішення?

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *