Загальні Інтерв’ю вчителя Питання і відповіді Кращих

Posted on

 Загальні Інтерв'ю вчителя Питання і відповіді Кращих


Який найкращий спосіб підготуватися до співбесіди вчителя? Ви можете побудувати впевненість в собі і зменшити стрес інтерв’ю, плануючи, як відповідати на питання завчасно. Почніть питати себе: «Що я можу зробити, щоб моя кандидатура отримує ретельний розгляд на викладацьку роботу? Як я змушую себе виділитися? »Тоді маршал прикладів і анекдотів, які допоможуть вам створити незабутнє враження.

Що Інтерв’юер хоче знати

Директори шкіл і будь-які інші члени комітету з найму ремесла питань, які вони ставлять, щоб визначити, чи буде вам бути добре підходить для їхньої школи, а також чемпіоном політики, встановлених їх шкільного округом.

Дізнайтеся якомога більше про школах ви звертаєтеся з тим, що ви будете краще в змозі передбачити то питання ви будете задавати питання про вашу філософії викладання і стилі управління в класі.

12 Загальні вчителя до інтерв’ю Кращі

Перегляньте цей список питань можуть бути запитані під час співбесіди вчителя, з прикладами кращого способом відповісти на кожен.

Питання про вас як учитель

Поділіться своїм ентузіазмом до навчання, роботі зі студентами, а також приклади того, як ви б навчити свій клас. Будьте готові відповісти на питання про те, чому ви зацікавлені в роботі, як ви вчите різні типи учнів в межах того ж класу, і як впоратися з проблемами в класі. Ви також повинні бути готові обговорити ваші навчання та управління в класі філософії.

1. Чому ви вирішили стати вчителем?

Що вони хочуть знати:  Навчання є одним з найскладніших професій, з високим ступенем вигоряння. Вам буде запропоновано це питання таким чином , наймаючи комітет може оцінити ваш ентузіазм і прихильність до навчання.

Приклад Відповідь : В той час я був молодий, я любив вчитися і оцінили великі вчителі , які відкрили нові світи для мене. Це єдина кар’єра , я ніколи НЕ вважав, тому що я дійсно хочу , щоб наслідувати їхній приклад, а тепер , в свою чергу, прищепити радість пізнання в моїх власних студентів.

2. Якого типу структури управління в класі ви б здійснити, якщо ви найняли?

Що вони хочуть знати:  Ваш інтерв’юер зацікавлений в тому , як ви б обробляти клас, особливо якщо розміри класу великі в своїй школі.

Приклад відповіді : я активний підхід до управління в класі, моделювання позитивного поведінки для моїх студентів і заохочення підтримують зв’язку рівний-рівному. Я також визначити , що викликає стрес у окремих студентів, і я готовий підтримати їх , коли виникають проблеми.

3. Як ви використовували, і як ви будете використовувати, технології в класі? 

Що вони хочуть знати:  Інтерактивні технології класу перетворили навчання в протягом останнього десятиліття. Будьте готові описати ваше знайомство з загальними інструментами , як смарт – плат.

Приклад відповідь : В моєму останньому класі, студенти використовували таблетки , щоб створити і управляти своїм власним веб – сайт, який виявився відмінним інструментом для спілкування з батьками та дозволяючи їм бачити повсякденну діяльність своїх дітей брали участь в.

Питання про вас як Learner

Інтерв’юер або наймаючи комітет хоче знати, як ви особисто підходити до навчання, ваші навчання кваліфікації та повноваження, будь-яке подальше освіту ви отримали, і як ви в курсі технологічних досягнень і нових підходів до навчання.

4. Який підхід або стратегію ви використовуєте, щоб дізнатися нову інформацію?

Що вони хочуть знати:  Це питання вирішує свідомо чи ви думати про індивідуальні стилях навчання – як своїх власних , і ті з ваших студентів.

Приклад Відповідь : Я вважаю , я вивчаю новий матеріал найкраще записувати нотатки , як я прочитав , або як я слухаю кого – то лекцію. Процес написання вниз важливі деталей працює в двох напрямках: по- перше, це допомагає мені поглинути і ретельно думати про нову інформацію і другим, мої поради служать в якості навчального посібника , що я можу посилатися в майбутньому.

5. Які продовження освіти класів, семінарів, тренінгів і т.д. ви відвідали?

Що вони хочуть знати:  Всі викладачі повинні прагнути до безперервної освіти з метою підтримки їх сертифікації. Використовуйте свою відповідь , щоб продемонструвати конкретні галузі педагогічної теорії і практики , які ви освоїли , і що додасть цінності вашої школи.

Приклад відповіді : Район , в якому я працював раніше запропонував зберігаються можливості освіти у вечірній час в протягом року. Я регулярно відвідував ці сесії. Я особливо насолоджувався навчання грамоти сесій , які зосереджені на ранній дитинство літератури і стратегії навчання. Крім того, я був досить щасливий , щоб бути присутнім на щорічній конференції Аутизм Awareness , що відбулася в Нью – Йорку в протягом останніх двох років. Я намагаюся , щоб скористатися будь-якими можливостями продовження освіти , пропонованих мені.

Питання про Вас як частина викладацьких команди і Classroom спільноти

Школи хочуть розвивати почуття спільності в школі, особливо в класах. Ви, швидше за все, будуть задавати питання про вашу здатність працювати в складі команди викладачів та адміністраторів, а також ваші здібності і досвід усунення розриву між учнями в класі і членів їх сімей на дому.

6. Що вас цікавить про наш районі?

Що вони хочуть знати:  Ви будете вражені тим , скільки початкового рівня навчання кандидати не дослідження шкільних округів , перш ніж їх інтерв’ю. Найм комітети задають це питання , щоб побачити , якщо ви були зацікавлені досить , щоб зробити свою домашню роботу і дізнатися про потреби їх шкільного округу.

Приклад відповіді : Як батько 4 – класника в районі, я випробував на собі , як тепло і вітаючи вчителя і адміністратори. Почуття спільності шкільний округ наполегливо трудиться , щоб розвивати і підтримувати те , що я ніколи не відчував ні в одній зі шкіл , які я відвідував або викладаються в. Всі знають ім’я моєї дочки, моє ім’я, і ви можете сказати , що все в школі дійсно щасливий бути там працювати зі студентами та їхніми родинами.

7. Ви були б зацікавлені в просуванні будь-яких позакласні заходи?

Що вони хочуть знати:  Хороші школи завжди шукають способи , щоб збагатити життя своїх учнів. Будучи готове вести позакласні заходи , як спортивні команди, клуби або академічні команди буде сильна сторона у вашій користь.

Приклад Відповідь : В протягом літа, я є директором театрального табору , пропонованого арт – центром в місті. Я хотів би взяти участь в будь-яких театральних клубах або спектаклях діти беруть участь протягом усього року. Або, якщо є не драма клуб, я б , звичайно , люблю , щоб почати один, якщо це те , що школа буде цікаво. У той час як театр , трапляється, моя особиста пристрасть, якщо є якісь – або інші види діяльності, які особливо в потребує підтримки і що я міг би бути добре підходить для, я був би готовий допомогти , проте я можу.

Питання про студентів і батьків

Як спосіб оцінки стилю викладання і навичок спілкування, ви можете запитати про те, як буде обробляти студент і батько.

8. Як би ви маєте справу з учнем, який зазвичай пізно?

Що вони хочуть знати:  Ваш інтерв’юер цікаво дізнатися , як ви могли б пов’язати один на один зі студентами , які відбивають невиробничі поведінки.

Приклад Відповідь : Якщо дитина приходить в школу пізно на регулярній основі, я б перша розмова з дитиною , щоб дізнатися, чи є що – небудь відбувається в школі чи вдома , що є причиною його або її , щоб бути пізно. Після розмови з дитиною, і в залежності від того, що вони мають, я б обговорити з моїм керівником найкращим підходом , щоб поговорити з сім’єю про повторні запізнення.

9. Як би ви берете участь неохоче студента?

Що вони хочуть знати:  Це питання призначене для проведення дискусії про те , як мотивувати студентів з різними стилями навчання.

Приклад Відповідь : Якщо студент , здається , чи не хочуть брати участь в процесі конкретної теми, я хотів би використовувати свій досвід роботи з різними типами учнів і коригувати свої стратегії навчання , щоб залучити студентів таким чином , що вони будуть почувати себе більш комфортно брати участь. Це може бути при наявності студента (ів) роботи з партнером, або створювати свої уроки навколо теми , що студент може бути більш імовірно, буде цікаво.

10. Що б ви сказали сердитим батьків про ступінь своєї дитини?

Що вони хочуть знати:  Одна з найскладніших проблем в навчанні є необхідність спілкуватися з несхвальними батьками. Принципалом повинні знати , що їхні вчителі можуть спокійно працювати , щоб розрядити критику.

Приклад Відповідь : Якщо у мене є батько , який засмучений про клас їх дитина отримала, я хотів би запропонувати , щоб зустрітися з батьками і надати підтверджуючі докази уроків дитини , отриманих в ході підготовки до оцінки. Я б тоді попросити батька (їй) , щоб допомогти мені провести колективне обговорення шляхів , що їх дитина може підготуватися і виконати краще на оцінках. Наприклад, я коли – то була дитина , який постійно боровся зі своєю щотижневої роботою правопису.

Перед його батьки зв’язалися зі мною, я потягнулася до них після того, як він передав під час свого другого щотижневого тестування неповними. Я запитав батько, якщо ми могли б подумати про деякі стратегіях дитина може використовувати як в класі, так і будинок, щоб поліпшити навички правопису студента. Кожна ситуація відрізняється, звичайно, але якщо я можу запропонувати Перескладання оцінки, я був би більш ніж щасливий зробити це.

11. Що робити, якщо ви запідозрили зневага або зловживання в будинку одного з ваших студентів?

Що вони хочуть знати:  Вчителі ходити делікатну лінію як пропагандистів добробуту своїх студентів. Подумайте про те , як ви відповіли б повинні ви підозрюєте, що дитина піддався насильству.

Приклад відповіді : я беру свою позицію в якості підмандатної репортера дуже серйозно. Я віддаю собі звіт в щоденній перевірці системи охорони здоров’я району , що ранні вчителі дитинства , необхідна для виконання щодня. У моїй попередній позиції, ми також робили щоденні перевірки , коли діти будуть прибувати щоранку. Там була одна дитина в моєму попередньому класі , який мав непарне синці на обох руках , і я не був упевнений , що , якщо синці були з грубої гри з братами і сестрами або друзями, або від дорослого фізично образливим.

Перш ніж я сказав що-небудь кому-небудь, я повідомив, що я бачив довіритель, який вів мене через процес, щоб визначити причину синців. В кінцевому підсумку було виявлено, що синці були від старшого брата дитини. Шлях моя школа впоралася з ситуацією дозволив нам забезпечити дитина перебувала в безпечному положенні без помилково звинувачуючи або засмучувати батько.

12. Якщо ви помітили дитину ображають в класі, як би ви впоратися з ситуацією?

Що вони хочуть знати:  Залякування є серйозною проблемою в школах. Які кроки ви б визнати, запобігти або відповісти на нього в вашому класі?

Приклад Відповідь : Одним з найбільш важливих великих заходів групи , які я роблю з моїм класом на початку року пишу наші правила класу разом. Я роблю це велика справа; ми разом придумали і згодні з правилами, і ми все підписати плакат в готовності зробити все можливе , щоб слідувати правилам , а також допомагати іншим слідувати правилам в протягом дня. Одним з найважливіших правил на нашому плакаті НЕ задирати інших дітей.

Я використовую цю групу діяльності як можливість говорити про те, що це означає, залякувати, і що робити, якщо студент знущанням або вони бачать когось кривдять. Частина уроку робить антихуліганський плакати, які ми вішаємо в нашому класі і в залах. Якби я був свідком знущань, я б поговорити з усіма дітьми, які беруть участь в окремо, і я хотів би також повернутися до нашої боротьби з хуліганством уроку і плакати з усім класом.

Поради для відповіді вчителя Інтерв’ю Питання

Під час інтерв’ю, ви повинні зробити більше, ніж просто дати загальні відповіді на питання, ви просили. Кращий кандидат буде в змозі пояснити, як вони кваліфіковані для роботи і чому вони добре підходять для школи.

Це робить його набагато простіше для менеджера по персоналу, щоб прийняти рішення, коли заявник роз’яснює, чому вони були б великою прокат.

Make It Особисті дані :  Витратьте час , щоб персоналізувати ваші відповіді на питання інтерв’ю. Увімкніть основні моменти від фону, навичок і професійного досвіду , які мають відношення до роботи , що ви претендуєте. Зосередьтеся на навичках , найбільш актуальних для даної області.

Ось список навичок навчання інтерв’юерів найбільш зацікавлені. Звичайно, зв’язку, організації та критичного мислення високо в списку бажаних якостей. Якщо ви повернення в клас після кар’єри перерви, бути готові до подолання розриву в вашому досвіді.

Наведіть приклади:  Інтерв’юер, ймовірно , задати вам поведінкові питання інтерв’ю, які вимагають від вас надати приклад того , як ви зробили що – то. Наприклад, інтерв’юер може сказати: «Розкажіть мені про час , ви перекачується поведінкову проблему з учнем.» Ці питання вимагають , щоб подумати про приклади з минулого досвіду викладання. Щоб відповісти на ці питання, пояснити ситуацію і те , що ви зробили , щоб або вирішити проблему або досягти успіху.

Потім опишіть результат.

Навіть якщо мова йде не поведінковий питання інтерв’ю, часто буває корисно представити конкретний приклад. Наприклад, ситуаційні питання інтерв’ю просять Вас розглянути питання про можливу майбутньої ситуації на роботі. Інтерв’юер може запитати: «Як би ви впоратися з батьком, який думає, що ви несправедливо сортовим своє дитя?» Хоча це про майбутніх ситуаціях, ви можете відповісти приклад з минулого досвіду. Це допомагає створити список анекдотів можна малювати на, зосередивши увагу на ситуаціях, коли дія була ясним, позитивний результат.

Дослідження школи:  дослідження шкільного округу і шкіл , де ви будете працювати , якщо ви отримаєте роботу. Ви зможете знайти багато інформації на веб – сайті шкільного округу. Крім того , якщо у вас є підключення до будь-яких вчителів, які працюють в школі, районі, або будь-яких батьків , чиї діти відвідують школу, попросіть їх за розуміння роботи. Чим більше ви знайомі з вченими, позакласні заходи, спорт, профілі студентів, і навчальний план, тим краще ви будете задавати змістовні питання і давати відповіді нюансів на питання інтерв’ю.

Будьте готові до панелі інтерв’ю:  Коли ви інтерв’ю на викладацьку роботу, ви можете очікувати інтерв’ю з різними компонентами.

Вам можуть знадобитися для інтерв’ю з групою, яка може включати в себе директор школи, адміністративний персонал, інші учитель і батько. У деяких випадках можуть знадобитися інтерв’ю пошукового комітет, який звинувачується в скринінгу кандидатів, перш ніж перейти до формальних інтерв’ю для роботи.

Підготовка до Навчіть міні-урок:  До або після співбесіди ви можете також попросити , щоб навчити міні-урок для групи студентів або викладачів , які претендують на студентах, під час співбесіди.

Переконайтеся, що ви точно знаєте, що вам потрібно, щоб підготуватися до кожного інтерв’ю, яке повинно бути чітко зазначено в електронній пошті або по телефону, швидше за все, коли ви влаштовуєте дату і час співбесіди.

Як зробити кращий Impression

Часто в кінці інтерв’ю, вам буде запропоновано, якщо у вас є які-небудь питання інтерв’юера. Це коли ви стаєте інтерв’юер і мати можливість задати деякі добре продумані питання.

Перегляньте список хороших питань, щоб задати під час співбесіди для навчання робочих місць. Важливо, щоб ви прийшли підготовлені питання для того, щоб продемонструвати свій ентузіазм з приводу позиції і ваш інтерес дізнатися більше про роль, школи або району.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *