Загальні Подячний лист Зразки та поради з написання

Posted on

Загальні Подячний лист Зразки та поради з написання

Листи подяки, люб’язно і щиро письмові, мають важливе значення в діловому світі. Незалежно від того, колишній бос надав вам посилання, бізнес-контакт рекомендував вам їх роботодавець, колега допоміг вам з проектом, або потенційний новий бос тільки інтерв’ю за позиції, важливо, щоб зайняти час, щоб спасибі всім, хто допомагає з вашою кар’єрою або пошуком роботи.

Листи подяки є відмінним способом, щоб висловити свою вдячність за допомогу людей. Тим не менш, вони також можуть допомогти вам в кілька способів. Лист подяки може допомогти вам підтримувати контакт з кимось у вашій мережі. Це може допомогти вам нагадати менеджер по найму, чому ви добре підходять для позиції. Він може також показати своєму керівнику, що ви професійний і ввічливий.

Переконайтеся, що ви знаєте, як то, що сказати в своєму листі, а також чи слід відправити записку, як електронна пошта, листи або карти. Говорячи правильно, використовуючи правильний формат буде вразити одержувача і зробити його або її почувати себе оцінили.

Email проти паперу проти NoteCard Спасибі Yous

Як ви відправляєте ваше подячний лист, залежить від багатьох чинників. Електронна пошта є в значній мірі стандарту для ділового спілкування в ці дні. Якщо підказка наступний має важливе значення – наприклад, якщо ви хочете, щоб висловити подяку за надану можливість співбесіди перед наймом комітет приймає рішення – електронна пошта шлях.

Друк подячні листи може прийняти форму неформальної, рукописні замітки або формальної, надрукованого листа. Як ви пишете лист повинен показати своє розуміння компанії і людини, якого ви дякували. Якщо ви знаєте, у вас є час, щоб ретранслювати свою подяку поштою письмового спасибі, показує, що ви зробили додатковий крок, щоб показати свою вдячність.

Більш традиційні компанії часто вважають за краще або набране лист або записку від руки. Проте, якщо ви хочете дійсно персоналізувати ваше повідомлення подяки (наприклад, якщо ви подякувавши колегу, якого ви працювали протягом багатьох років), розглянемо рукописну карту.

Що включити в лист подяки

Незалежно від того, в якій формі ви використовуєте, щоб відправити лист подяки, є певні компоненти, які ви завжди повинні включати.

Адреса особи належним чином . На початку листа, звернутися до людини з належним привітанні, наприклад, «Шановний пане – н LastName.» Або «Дорогий ПгвЬИате». Якщо ви знаєте людину добре, використовувати ім’я людини. В іншому випадку, звернутися до нього або її як г – н, г – жа або іншим відповідним назвою.

Скажи спасибі. Дістатися до точки записну швидко. Скажімо , слова «спасибі» в першому реченні або два, так що людина знає , чому ви пишете. Якщо ви відправляєте по електронній пошті, включають в себе фразу «Спасибі» в темі , а також.

Дайте (деякі) особливості. Переконайтеся , що ви вказали , що ви говорите , спасибі за. Перейти в трохи деталей, так що людина розуміє , що саме ви цінуєте. Наприклад, якщо ви говорите , спасибі тому , хто дав вам рада роботи, пояснити те , що ви знайшли , щоб бути найбільш корисними. Якщо ви говорите , спасибі після співбесіди, нагадати людині певного моменту від інтерв’ю (або нагадати йому або їй , чому ви добре підходять для цієї роботи). Трохи детально показує людину , що ви дійсно цінуєте, і чому.

Скажу ще раз спасибі. Перед закінчення, підтвердити свою оцінку.

Підписати. Використовуйте відповідне закриття, такі як «Кращий» або « С повагою.» Тоді кінець з вашим підписом (рукописної та типизированной якщо цей лист, рукописне , якщо це карта, і надрукував , якщо це електронна пошта).

Поради для написання листа-подяки

Пошліть його якомога швидше. Написати і відправити записку якомога швидше. Не відкладайте відправки спасибі, особливо після співбесіди. Не посилати лист подяки після інтерв’ю може пошкодити ваші шанси отримати роботу.

Будьте позитивні , але щиро. Висловіть свою вдячність, але не перестарайтеся. Люди можуть сказати , коли спасибі примітки нещиро. Наприклад, якщо ви дякуєте роботодавця після відходу з роботи, ви повинні висловити свою подяку, і зосередитися на тому, що вам сподобалося працювати там. Однак, не брехати і говорити , що любиш все , якщо ви не на самому ділі. Зосередьтеся на позитивних сторонах , але не брехня.

Персоналізувати кожну букву. Персоналізувати кожен лист подяки ви відправляєте. Наприклад, якщо ви відправляєте листи подяки всім , кого ви інтерв’ю з роботою, додати що – то до кожної ноті про конкретну бесіді з кожною людиною. Не просто скопіювати і вставити той же повідомлення для кожної людини – це буде зустріти як нещирі.

Тримайте його коротко. Листи подяки повинні бути короткими. Тримайте вашу записку не довше ніж , ніж на пару коротких пунктів.

Редагувати, редагувати, редагувати. Лист подяки на робочому місці повинен бути професіоналом. Це означає , що вона повинна бути добре написана і безкоштовно помилка. Коригувати Ваш лист ретельно перед його відправкою.

Зразок Загальні Подячний лист

Це приклад загального лист подяки.

Jason Jones
123 Main Street
Anytown, CA 12345
555-555-5555
jason.jones@email.com

1 вересня 2018

Седрік Лі
Менеджер по
Acme Оренда
123 Бізнес Rd.
Бізнес – Сіті, штат Нью – Йорк 54321

Шановний пан Лі:

Я сподіваюся, що з тобою все в порядку. Я просто хотів сказати величезне спасибі за написання мені рекомендаційного листа для роботи в Acme Retail.

Я дуже ціную, що ви знайшли час, щоб написати листа. Я радий повідомити, що у мене є друге інтерв’ю з компанією на наступному тижні! Я дам вам знати, як воно йде.

Знову ж, спасибі так багато. Я дуже ціную вашу допомогу в моєму пошуку роботи.

З повагою,

Jason Jones [власноручний підпис]

Джейсон Джонс

Надіслати Подячний лист зразок

При відправці по електронній пошті листи, на відміну від традиційного пересланих один, немає необхідності включати ваш зворотну адресу або адресу на початку повідомлення. Просто перерахуйте свою контактну інформацію в вашого підпису.

Тема: Дякую!

Шановний пані Лі,

Я хотів би подякувати вам за неоціненну підтримку, яку ви надали мені під час мого недавнього пошуку кар’єри.

Коли я почав цей пошук, у мене було дуже мало знаю, як це зробити – чи особливо, як мережі, щоб відкрити нові можливості для працевлаштування. Інформація та поради ви дали (і, зокрема, список контактів, які поділилися зі мною) вся різниця в поміч мені, щоб зосередити свої пошуки роботи.

Я радий повідомити, що я тільки що прийняв нову позицію ACME Auto! Знову ж, спасибі вам велике. Я дуже ціную вашу щедрість.

З повагою,

Террі Lau
123 Main Street
Anytown, CA 12345
555-555-5555
terry.lau@email.com

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *