Дієтолог і дієтолог Опис роботи: Заробітна плата, навички, і більше

Posted on

Дієтолог і дієтолог Опис роботи: Заробітна плата, навички, і більше

Дієтологи і дієтологи планування харчових продуктів і харчування програм і контроль за підготовку та подачу їжі. Вони допомагають запобігти і лікувати хвороби, просуваючи здорові звички харчування і запропонувати зміни дієти.

Деякі дієтологи запуск системи обслуговування продуктів харчування для закладів, таких як лікарні і школи, сприяють звуку в їжу через освіту, а також проведення досліджень. Основні напрямки діяльності включають в себе клінічні, спільнота, управління і консультант дієтології.

Дієтолог і дієтолог обов’язки і обов’язки

Ця професія, як правило, вимагає здатності виконувати такі роботи:

 • Пропозиція дієтичних освітніх послуг
 • Оцінка потреби в продуктах харчування пацієнтів
 • Розробка дієтичних планів на інституціональному рівні
 • Полегшення групових занять
 • Контролювати планування їжі
 • Збір даних і підготовка статистичних звітів

Дієтологи і дієтологи іноді працюють з індивідуальними клієнтами розробляти індивідуальні дієти і плани їжі як частина їх загального медичного обслуговування. Це включає в себе координацію з вихователями клієнтів, щоб переконатися, що план підходить для медичних потреб індивіда.

Деякі дієтологи і дієтологи розроблятимуть плани їжі на інституціональному рівні. Наприклад, професіонал в цій області міг би працювати з менеджерами підприємств громадського харчування на об’єкті сестринського догляду або подібне місці розробити меню, яке підходить для жителів.

Дієтологи і дієтологів також працюють з групами та окремими особами, щоб допомогти забезпечити утворення про їжу і як вони можуть вплинути на загальний стан здоров’я.

Дієтолог і дієтолог зарплата

Особи, що працюють в центрах амбулаторної допомоги, як правило, заробляють найбільше, в той час як дієтологи і дієтологи працюють державні установи або будинок престарілих об’єктів як правило, заробляють небагато менше.

 • Медіана Річна зарплата: $ 59410 ($ 28,56 / год)
 • Топ 10% Річна зарплата: $ 83070 ($ 39,93 / год)
 • Дно 10% Річна зарплата: $ 36910 ($ 17,74 / год)

Джерело: Бюро статистики праці США 2017

Освіта, навчання і сертифікація

Працюючи дієтологом і дієтолог вимагає, по крайней мере, ступінь бакалавра, а в більшості штатів існують вимоги ліцензування, а також.

 • Освіта: Дієтологи необхідно , по крайней мере ступінь бакалавра в області дієтології, продуктів харчування, харчування, управління системами обслуговування продуктів харчування, або суміжній галузі. Це буде включати в себе курси в продуктах харчування, харчування, управління установи, хімії, біохімії, біології, мікробіології та фізіології. Заняття в бізнесі, математики, статистики, інформатики, психології, соціології та економіці також є корисними.
 • Сертифікація: Комісія з реєстрації дієтичної пропонує  дієтолог (RD) облікові дані  для випускників дієтичних освітніх програм , акредитованих  Рада по акредитації за освітою в області харчування і дієтологія (ACEND) . Ті , хто хоче подати заявку на цю вірчих повинні пройти практику і скласти іспит. Різні держави мають різні вимоги про те, що необхідно для роботи в якості дієтолога. Комісія по реєстрації дієтичної  Американської дієтичної асоціації (ADA) веде перелік державних установ ліцензування , щоб побачити , що правила знаходяться в різних станах.

Дієтолог і дієтолог Навички і Компетентність

Дієтологи і дієтологів необхідні певні м’які навички, щоб ефективно працювати з пацієнтами та поставити свої знання про дієту і харчуванні використовувати. Деякі з цих навичок включають в себе:

 • Активне слухання:  Клієнти повинні повне увагу , коли вони говорять про свої проблеми зі здоров’ям, дієтичними проблемами і інших проблемами.
 • Вербальна комунікація:  Значна частина дієтолога і робота дієтолога залучає передачу інформації для клієнтів та їх опікунів. Це ефективно вимагає відмінних комунікативних навичок і навичок говоріння.
 • Міжособистісні навички: Ці люди навички дозволяють дієтологів і дієтологів , щоб наставляти і переконати клієнтів , а також взаємодіяти з колегами.
 • Управління часу і організаційні навички: основна маса іммігранти іноді можуть бути важкими, і бути високоорганізованим можуть допомогти запобігти дієтолог і дієтолог стати перевантажено.
 • Робота незалежно один від одного: В той час як дієтологи і дієтологи витрачати багато часу на роботу з клієнтами і догляд за ними, вони повинні мати можливість зустрітися з тими клієнтами, оцінювати справи, і давати рекомендації незалежно один від одного.

Робота Перспективи

Зростання робочих місць для дієтологів і дієтологів прогнозується на рівні 15 відсотків протягом десятиліття, що закінчується в 2026 році, за даними Бюро статистики праці США. Це трохи краще, ніж в два рази ставка 7 відсотків прогнозованої на всі професії.

Зокрема, BLS пояснює зростання Центрів по звіту контролю і профілактиці захворювань, близько однієї третини дорослого населення в США страждає ожирінням, і будуть необхідні дієтологи і дієтологи, щоб допомогти запобігти серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, а також будь-які інші умови, які можуть бути простежені назад до ожиріння.

Робоче середовище

Лікарні використовують найбільш значна кількість дієтологів і дієтологів. Інші працюють на уряд, а також для догляду за хворими і установ по догляду за житловими. Деякі дієтологи і дієтологи працюють незалежно один від одного і будувати свої власні клієнтські бази. На додаток до роботи з пацієнтами або клієнтами, вони також повинні мати можливість працювати з лікарями та іншими медичними працівниками, які спостерігають за загальний догляд за пацієнтами або клієнтами.

Робочий розклад

Годинники можуть варіюватися в залежності від того, де дієтолога і дієтолога робіт. Деякі лікарні, засоби медичного догляду, або інші медичні практики можуть планувати їх тільки під час стандартних робочих годин, але деякі пацієнти можуть бути доступні тільки у вечірній час або у вихідні дні і як і раніше повинні бути розміщені.

Як отримати роботу

ДИПЛОМ БАКАЛАВРА

Ступінь бакалавра в області дієтології, або якийсь суміжній галузі є необхідним началом.

НАВЧАННЯ

Багато чи аспірантські програми включають в себе практику.

СЕРТИФІКАЦІЯ

Конкретне повноваження має бути дієтологом.

Порівняння схожих завдань

Ті, хто зацікавлений в роботі в якості лікаря-дієтолога і дієтолога також можуть бути зацікавлені в наступних кар’єрах, перерахованих нижче, з медіанної річної заробітної плати:

 • Спільнота медпрацівник: $ 45360
 • Зареєстрована медсестра: $ 70. 000
 • Реабілітаційний консультант: $ 34860

Джерело: Бюро статистики праці США 2017

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *