Де ПОЧАТИ як літератор Freelance

Posted on

Де ПОЧАТИ як літератор Freelance

Написання є універсальною професією, і фріланс може бути прибутковим способом професійний письменника, щоб заробити гроші від будинку. Однак, новачки повинні взяти час, щоб отримати досвід і побудувати свій бренд. Якщо ви тільки починаєте як позаштатний автор, визначити свою область знань і бути готовою з написанням зразків, перш ніж почати пошук клієнтів і роботу.

Нижче наведені деякі хороші місця для талановитого письменника, щоб отримати практику, побудувати якусь довіру, і накопичити обсяг роботи, щоб показати більш селективні видавець. Крім того, ці виходи можуть допомогти письменникам побудувати присутність в соціальну медіа, який має важливе значення для побудови типу наступних, які допоможуть вам побудувати, підтримувати і розвивати успішну позаштатні письменницьку кар’єру в довгостроковій перспективі.

Clickworker

У всьому світі компанія краудсорсингу Clickworker наймає незалежних підрядників для написання робочих місць, а також введення даних, переклад, дослідження та інших мікро робочих місць. Компанія платить на основі за штуку. Реєстрація та кваліфікаційні оцінки необхідні перш, ніж робітники, звані робочі натисніть компанією, можуть приймати завдання для оплати.

OneSpace.com

OneSpace пропозиції мікро робочих місць в загальній письмовій формі, а також докладні письмові завдання для фрілансерів. Письменники повинні пройти ряд оцінок і побудувати оцінку довіри для доступу до кожного виду роботи. Робота представляється, автор отримує зворотний зв’язок, і оплата проводиться в PayPal на наступний день після того, як робота буде схвалена.

Ви можете відвідати OneSpace в позаштатні робочі місця,  щоб з’ясувати , які завдання пробуджують інтерес.

HubPages

HubPages позиціонує себе як «провідного онлайн видавничої екосистема.» Письменники підписати і опублікувати свою роботу в їх маточини. Дохід від Adsense і філій розщеплюється з HubPages.

Там немає ніякої гарантії заробітку. Швидше за все, ваш заробіток залежить від здатності вашого сайту, щоб залучити глядачів. Успішні автори додають свіжий контент на свої сайти регулярно, і навіть зайняти кілька місяців, перш ніж вони починають бачити виплати.

У той час як Hubpages може зайняти більше зусиль, щоб зробити значні гроші, це також один з найкращих місць для запису незалежно від вмісту вам завгодно. Ви ніколи не знаєте, хто ще мають свої ж інтереси, і ви можете багато чого дізнатися про генерацію доходів від реклами, роботи з ключовими словами, і способами запису про продукти, які можуть генерувати партнерський дохід.

Listverse

Listverse платить письменникам $ 100 оригінальних 1500-слів спритних статей у вигляді списку. Письменники обирають свої теми і посилання поставок авторитетних джерел для факту перевірки.

Listverse виглядає для неординарних списків, таких як «10 Незвичайні весільні традиції з усього світу.» Оплата здійснюється через PayPal виключно.

TextBroker

Автори вибирають теми статті з доданим пулу питань, які охоплюють широкий спектр категорій, включаючи фінанси, технологію, красу, харчування, моду і садівництво.

Кожен автор представить зразок листа, щоб бути поміщений в письмовій формі групи за рівнем кваліфікації, зі зворотним зв’язком від редактора, щоб відточити свої навички.

Після успішного завершення 10 статей на певний рівні, ви можете запитати, щоб перейти до наступного, більш оплачуваної рівню. Після того, як ваші статті будуть схвалені і прийняті клієнтом, оплата проводиться щотижня PayPal.

Scripted

Підготовлені фрілансерів крок призначення безпосередньо клієнтам. Вони можуть писати в будь-якій галузі, де у них є досвід. Хоча кожна робота має мінімальну ціну, автори можуть встановлювати свої ставки.

Гарантована оплата проводиться за п’ять днів після того, як робота буде прийнята. Якщо робота відкидається, автори можуть претендувати на часткову оплату.

Verblio

З приблизно 1300 клієнтів в 40 різних галузях промисловості, Verblio пропозицію фрілансери можливості писати і продавати 300-3000 слів контенту для абонентів в залежності від їх області знань. Автори платять за роботу, яка продається.

Нові фрілансери працюють на невеликих проектах, які можуть збільшити до більш проектів. Продаж якісного контенту і заробляти відгуки п’ятизірковий винагородять Вас з більш довгими проектами, які ви можете написати для своїх улюблених клієнтів щомісяця.

Konsus

Письменники з Konsus працювати безпосередньо з менеджером проекту, який обробляє всі комунікації з клієнтом. Це залишає письменники вільно писати, а не витрачати час на пошуки роботи.

Стовпчики сайт постійний потік проектів, з яких можна вибирати. Оплата гарантується на час, навіть якщо клієнт платить з запізненням або не на всіх.

Zen Content

Zen пропонує написання контенту робочих місць для опису продукту, актуальні питання, копії оголошення, listicles, слайд-шоу, статті, повідомлення в блогах і посібників з купівлі. Автори працюють в галузях, з якими вони знайомі, і кожна частина виконаних робіт оцінюється за якістю.

Компанія вітає нові фрілансер і обіцянку, щоб допомогти їм рости в своїх силах. Кращі практики доступні для письменників в регулярних вебінарів.

Skyword

Письменники в Skyword відкрити рахунок і надати зразки контенту в своїх областях знань, а також перелік соціальних рахунків. Коли їх портфель завершений, вони обрані в блог записи, повідомлення засобів масової інформації, а також тематичні статті в своїх областях знань.

Доступ до добре оплачувані виробам визначаються міцністю портфеля, тому переконайтеся, що ваш портфель демонструє свої найкращі роботи, коли ви подаєте заяву. Сайт платить двічі на місяць через PayPal для затвердженої роботи.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *