Детальніше про стажування З General Electric (GE)

Posted on

Отримати інформацію про можливості для студентів і аспірантів

General Electric програма інтернатури


У 1892 році Едісон General Electric Company (створена в 1890 році Томас Алва Едісон) і його головного конкурента, Thomson-Houston Company, зливалися і назвав нову Організація General Electric Company (GE). Поєднання динамо і разом із цим приладом, в тому числі лампи розжарювання електричної лампи, що Томас Едісон приніс до столу і домінуючою електричної інноваційної компанії, Thomson-Houston, який став сильніше через серію злиттів. Ці дві компанії змогли об’єднати свої індивідуальні патенти і технології, щоб мати можливість виробляти на конвеєрі.

Будь-які живуть на північному сході можна відвідати Музей інновацій та науки в Скенектаді, Нью-Йорку, який підтримує архів історичної інформації GE і фотографій в залі історії електротехніки.

Стажування & КООПЕРАТИВИ

Інтернування GE надає студентам можливість взяти на себе деякі з найскладніших завдань, працюючи з кращими людьми і технологіями в цій галузі. GE пишається тим , що пошук рішень на ринках енергетики, здоров’я і вдома, транспорту і фінансів. GE забезпечує інтернатуру і кооператив можливість по всьому світу , даючи студентам можливість отримати реальний досвід роботи в Північній Америці або участь в цінний досвід за кордоном. GE був обраний Forbes , як # 7 з топа кращих місць для стажера в 2012 році.

Якщо ви зацікавлені в отриманні додаткової інформації про те, GE повного робочого дня, в якості стажера ви будете отримувати конкурентоспроможну зарплату і стати цінним членом команди GE. Стажери і кооперативи можуть також отримувати ту ж перевагу, які доступні для штатних співробітників компанії GE, наприклад, нарахованого відпустки і можливості мережі з менеджерами та іншими стажерами, відвідуючи інформаційні сесії, кар’єрні ярмарки, громадські заходи та розважальні заходи. Кваліфікація позиції різняться в залежності від країни.

Internship & Co-Op позиції можуть бути знайдені в наступних місцях

 • Африка
 • Бразилія
 • Китай
 • Європа
 • Мексика
 • середній Схід
 • Об’єднане Королівство
 • Сполучені Штати

спеціальні програми

GE пропонує цілий ряд різних типів програм для студентів , що бажають отримати досвід роботи на популярній і добре створеної компанії.

програми Доступні

 • Досвідчена Комерційна програма лідерства (ECLP)
  Ця стажування є головною можливістю розвитку для майбутніх продажів і маркетингу лідерів.
 • Програма фінансового управління (ВМП)
  Програма фінансового управління є інтенсивне два роки програма початкового рівня з чотирма обертальних завдань, в тому числі фінансове планування, бухгалтерський облік аналіз операцій, аудит і прогнозування та часто є першим кроком на шляху до кар’єри успішного управління в GE , Програма ВМП допомагає недавніх випускників коледжів для подальшого розвитку їх керівництво і аналітичні навички шляхом навчання в класі і корпоративних завдань , які допоможуть підвищити свої знання та навички роботи в цій галузі.
 • Ресурси Програма Лідерства людей (HRLP)
  GE фокусується на розвитку сильних професіоналів HR працювати в своїй різноманітної робочої середовищі. GE вважає , що навчання є ключем до розвитку сильних лідерів в ролі професіоналів HR в різноманітному глобальної компанії , такі як GE.
 • Інформаційні технології програма лідерства (ITLP)
  Ця програма є лідером в просуванні технічного лідерства в GE. ІТ – фахівці отримають можливість виростити свої лідерські навички, ділову хватку і технічні можливості при побудові кар’єри , яка пропонує необмежені можливості для майбутнього зростання. Інформаційні технології (ІТ) має вирішальне значення для майбутнього GE. З майже 10 000 ІТ – фахівців в приблизно 50 країнах, GE IT являє собою велику область фокуса і інвестицій по компанії і має важливе значення для підтримки їх сильного лідерства, конкурентоспроможності та успіху в цій галузі.

Бізнес Стажування за кордоном

Африка Програма стажування
GE в даний час набору студентів коледжу / університету високого рівня для роботи в управлінні і підтримці в функції управління бізнесом в наступних місцях: Нігерія, Гана, Ангола, Південна Африка, Замбія і Кенія.

Стажування в інженерно – технічному управлінні / Електричні
Студенти , які хочуть стати частиною організації і лідера в області технологій та інновації будуть хотіти , щоб дізнатися більше про цю можливість для інженерних або аспірантів. Це стажування в протягом 6 місяців тривалості і ті студенти , які успішно матимуть можливість брати участь у виборі програми Edison Engineering Development (EEDP) відбувається в травні.

Кваліфікація

 • GE прагне студентів старших закінчують в травні на ступінь магістра випускників в одній або декількох з наступних дисциплін: електронного машинобудування, електротехніки, Control Engineering або будь-який еквівалент цих ступенів.
 • GE шукає кандидатів, які мають хорошим знанням англійської мови, пристрасть до технологій, командний гравець, процесно-орієнтований, цікавий, гнучкий і неупереджено.

Місцезнаходження:  Флоренція, Італія

Програма фінансового управління (ВМП) Інтерни:

Глобальне зростання і операції GE – GE Німеччина

FMP Internship GE є першим кроком, який заявники повинні взяти участь в престижній програмі компанії GE ФМП. Студенти, які успішно закінчили програму будуть розглядатися на посаду випускника очного.

ВМП інтенсивна дворічна програма лідерства початкового рівня, яка включає в себе чотири обертальних завдання. Учасники проведуть 6 до 12 місяців їх знань і навичок в конкретних областях, такі як фінансове планування і аналіз (FP & A), controllership або фінанси ланцюга поставок.

Кваліфікація

 • Кандидати повинні мати високу успішність в області фінансів, бухгалтерського обліку, бізнес-досліджень, економіки, математики або інженерії кращим.
 • Продемонстрований інтерес і компетентність в області фінансів.
 • Повинно бути цілеспрямованими і приводом.
 • Повинен мати здатність керувати і працювати в напрямку кінцевої мети і мають гарні навички управління часом.
 • Здатність проштовхнути негаразди, працюючи безпосередньо з великою групою людей в різноманітному оточенні.
 • Повинен мати відмінну зв’язок, міжособистісні і впливають навички.
 • Повинна бути гнучкою, адаптується і географічно мобільні.
 • Вільне володіння англійською мовою (письмовий і усний) та інші мови плюс.
 • Кандидат повинен мати необмежену дозвіл на роботу в Європі.

Місцезнаходження

Франкфурт

При подачі заявки на стажування обов’язково перевірити П’ять простих способів поліпшити ваше супровідний лист і 5 способів поліпшити резюме, перш ніж відправити в ваших документах.

5 кроків, щоб поліпшити резюме

 1. організація інформації
 2. Виділіть вашу кваліфікацію
 3. Використовуйте пункти маркованого для відображення важливої ​​інформації
 4. Включити тільки релевантну інформацію і видаляти будь-які перешкоди
 5. Переконайтеся, що ваше резюме без помилок

5 кроків, щоб поліпшити супровідний лист

 1. Адреса супровідний лист до потрібної людини
 2. Привертає увагу читача
 3. Зробіть ваше супровідний лист виділитися
 4. Переконайтеся, що ваше супровідний лист безпомилкове
 5. Запитайте інтерв’ю в кінці Вашого листа

Слідуючи цим десяти кроків, ви будете добре на вашому шляху, щоб отримати сам помітив роботодавцями в надії викликалася на співбесіду. Єдина мета резюме та супровідний лист на землю інтерв’ю, так зусиль для того, щоб поліпшити ваші документи добре варто зусиль.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *