Дати лист подяки для напрямки роботи

Posted on

Дати лист подяки для напрямки роботи

Чи є ви кандидатом завдання початкового рівня або досвідчений професіонал наступали на вашій кар’єрній драбині, важливо розвивати і підтримувати довгострокові відносини з колегами у вашій галузі. Навіть на сучасному ринку праці, то, що раніше називалося «мережу старих хлопчиків» живий і здоровий; часто має професійний контакт готовий направити вас на бажане положення роботи може зробити різницю в рахунку ви інтерв’ю чи ні.

Один із способів скріпити ці відносини, щоб передати свою подяку в письмовому вигляді контактів, які містяться посилання на роботу, навіть якщо ви не отримали запрошення на роботу. Крім того, адреса електронної пошти або примітка дозволить їм знати стан вашого застосування і може тримати їх в пошуках інших позицій відносяться до вас.

Що включити в Ваш реферального Подячний лист

Коли ви говорите, спасибі, дуже важливо правильно і офіційно подякувати тим, хто знайшов час і використовувати свій вплив, щоб надати вам з позитивним напрямком. Ось приклади подячного листа, який ви можете відправити (по електронній пошті, по пошті, або LinkedIn) до людини, який направив Вас на роботу.

Коли ви пишете лист або повідомлення електронної пошти, переконайтеся, що дати людині оновлення статусу в додатку або пропозицію про роботу, а також подякувати їм щиро за напрямок.

Якщо ви відправляєте спасибі повідомлення по електронній пошті, немає необхідності включати ваш зворотну адресу або адресу вашого контакту. Використовуйте чітку сюжетну лінію (наприклад, «Спасибі від [Вашого імені]» або «Спасибі – [Ваше ім’я]) і список контактної інформації у вашій підпису.

Ви повинні засновувати своє рішення про те, як звернутися до одержувача відповідно до того, як добре ви їх знаєте. Якщо ви знали і спілкувалися з ними часто, це прекрасно, щоб звернутися до них по імені. Якщо, проте, вони були ваш керівник або викладач коледжу в формальному, консервативна настройка, використання «Mr. / Г-жа / професор », а потім їх прізвища.

Майте на увазі, що ці зразки надаються тільки в якості прикладів – а не просто скопіювати і вставити їх, ви повинні адаптувати їх з урахуванням власних обставин і особистий тон голосу.

Крім того, нижче на прикладі електронній пошті лист подяки для направлення.

Зразок Подячний лист для направлення

Ваше ім’я
Вашу адресу
Ваше місто, Штат Поштовий індекс
Ваш номер телефону
Ваш E – mail

Дата
Ім’я
Назва
Організація
Адреса
Місто, Штат Поштовий індекс

Шановний пан Джонс,

Спасибо большое за мене з посиланням на молодшого бухгалтера [або вставити інші назви роботи] позиції в ABCD. Я вдячний за той час, який Ви провели огляд моєї заяви і рекомендував мені для роботи.

Я хотів би поділитися з вами захоплюючими новинами, що я був обраний для очного співбесіди з менеджером по найму на наступному тижні ABCD в. Коли вона подзвонила мені, щоб встановити час для цього інтерв’ю, вона конкретно згадується як враження вона на реферальном листі, який ви написали від мого імені.

Знову ж, спасибі вам за вашу допомогу. Я високо ціную допомогу, яку ви надали мені; Я буду тримати вас в курсі про те, як інтерв’ю йде!

З повагою,

Твоє ім’я

Лист подяки для направлення Email

Тема: Дякую від Dave

Дорогий Тім,

Спасибі вам обом за готовність мене до недавнього відкриття робочих місць у вашій компанії і добровільно пропонуючи надати свій наймаючи комітет з направленням від мого імені. HFT Industries має прекрасну репутацію лідера галузі, і я дуже ціную вашу довіру до мене.

Я думаю, що моє інтерв’ю з Стенлі пройшло добре, і я сподіваюся зустрітися з Шейлой пізніше на цьому тижні на друге інтерв’ю. Опис Стенлі компанії і про те, що мої обов’язки будуть включати в себе, я повинен бути найняті, зміцнив свою глибоку зацікавленість у приєднанні до вашої команди. Я буду тримати вас в курсі, як я пройти через процес найму.

Знову ж, спасибі за вашу підтримку – Я тримаю пальці схрещеними, що ми незабаром може бути колеги в HFT Industries!

Дейв Джонс

Лист подяки, коли ви отримали роботу

Тема: Дякую!

Дорога Ненсі,

Я пишу сьогодні, щоб подякувати Вам за подання мене Боб Андерсон, менеджер магазину на Eckles Hardware. Мало того, що я отримую інтерв’ю для роздрібної позиції, але я також був найнятий, і я буду починати своє навчання протягом двох тижнів.

Будь ласка, дайте мені знати, якщо я можу коли-небудь зробити що-небудь, щоб повернути боржок. Я дійсно ціную те, що ви зробили для мене.

З Подякою,

Аннабель

Детальніше про вдячних листах

поради Огляд про те, як написати лист подяки, в тому числі, кому дякувати, що писати, і коли писати, пов’язаних із зайнятістю лист подяки. Крім того, огляд інший зразок подячні листи, які включають в себе примітка спасибі за співбесіду, стажування лист подяки, спасибі за інформаційне інтерв’ю, дякую за допомогу, а також ряд додаткових інтерв’ю спасибі зразки листа.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *