Відставка і що не можна робити

Posted on

 Відставка і що не можна робити

Як ви повинні піти з роботи, коли прийшов час, щоб перейти на щось інше? Є деякі речі, які ви не повинні робити, коли ви вмикаєте в вашу відставку. Є добре – і не так добре – способи піти у відставку, але це краще, щоб зберегти холодну голову і не записувати мости.

Кинути роботу може бути летюча час. Наприклад, сердитий працівник може піти, залишивши записку на столі менеджера кажучи, що він або вона пішла і не повернеться. Інший співробітник може злитися, кричати на босі, і вийти за двері. Ні варіант, звичайно, це кращий спосіб піти у відставку, якщо ви можете допомогти йому.

Примітка : Вихід на позитивний, а не негативний, примітка дасть вам більше шансів отримати хорошу рекомендацію для працевлаштування в разі необхідності пізніше.

Співробітник, який йде у відставку витончено, дає два тижні повідомлення, пише ввічливе лист про відставку, і дякує роботодавця за можливості, які вони мали під час їх перебування в компанії будуть оцінені, навіть якщо він або вона рухається далі.

Відставка і що не можна робити

Ви хочете кинути палити. Отже, зробіть глибокий вдих і планувати майбутнє. Ось що ви повинні (і то, що ви не повинні) робити, коли у відставку з роботи.

Як очистити ваш комп’ютер.  Навіть якщо ви даєте повідомлення, ваш роботодавець може прийняти рішення про те , що ви повинні зробити прямо зараз, і ви можете бути на двері. Перед тим, як звернутися в вашу відставку, очистити ваш комп’ютер. Видалити особисті файли і повідомлення електронної пошти, але переконайтеся , що у вас є контактна інформація для всіх , ви повинні підтримувати зв’язок з після того, як ви пішли.

Чи не кладіть нічого в письмовій формі.  Незалежно від того, скільки ви ненавидите свою роботу, ненавиджу свого боса, або ненавидіти компанію, не говорять про це. Коли – небудь. Навіть якщо кинути курити кращий хід кар’єри ви зробили до цього моменту, тримати його в собі.

Краще бути обережним зі своїми словами, так ось, що сказати, коли ви кинути свою роботу. Крім того, огляд того, що не сказати, коли ви піти у відставку. Ваша відставка лист буде поміщений в файл зайнятості, і він може повернутися до переслідувати вас – навіть років після того, як ви подали у відставку. Це чесно не варто вентилювання. Якщо у вас є питання, на роботі, це більш доцільно мати справу з ними, перш ніж піти.

Як дати повідомлення , коли можливо.  Якщо ситуація не є неспроможним, що дає два тижні повідомлення є стандартною практикою , коли в відставку. Є кілька причин , коли ви могли б кинути курити без попереднього повідомлення, наприклад, якщо ви були в небезпеку або сексуальних домагань. Але якщо ці причини не відповідають поточній ситуації , і ви хочете піти раніше, то доречно запитати , якщо ви можете залишити відразу.

Отримати детальну інформацію.  Коли ви говорите вашому босу або відділу кадрів , що ви їдете бути впевнене , щоб отримати детальну інформацію про винагороди працівників та заробітну плату ви маєте право мати , коли ви залишаєте. Запит про продовження медичного страхування через COBRA (Закон Consolidated Omnibus бюджету примирення) або через медичного страхування Marketplace уряду, збору невикористаної відпустки і посібники по хвороби, а також зберігання, переведення в готівку або перекидання ваші 401 (к) або інший пенсійний план.

Не будь здоров. Коли мова йде про вашу відставку з колегами, намагаються підкреслити позитивні і говорити про те , як компанія виграла вам, незважаючи на те, що прийшов час рухатися далі. Там немає сенсу в тому , негативний – ти їдеш, і ви хочете залишити на хороших умовах.

Чи не Хвастощі про вашу нову роботу.  Навіть якщо ви тільки що отримали найкращу роботу в світі, не хвалитися про це. Чи дійсно будь-яка точка у створенні вашого скоро, щоб бути екс-колеги відчувають себе погано , що ви їдете? Вони тобі нудьгувати, і ви отримали велику роботу , щоб піти , так що не хвалитися про це.

Є пропозиція , щоб допомогти.  Якщо це можливо, запропонувати допомогу в перехідний період і після нього . Пропозиція не може бути прийнято, але це буде зрозуміло.

Є чи попросити посилання.  Попросіть вашого боса і колег , якщо вони будуть готові дати вам посилання. Якщо вони згодні, попросіть їх написати вам рекомендацію LinkedIn, а також бути доступним по електронній пошті або по телефону. Ви будете мати посилання , як частина вашого профілю LinkedIn, який відмінно підходить для ваших майбутніх починань пошуку роботи.

Не забудьте сказати до побачення.  Перед тим, як піти, НЕ поспішайте , щоб відправити повідомлення , прощання зі співробітниками і дати їм знати , що ви переїжджаєте на нову позицію, починаючи пошук роботи, вихід на пенсії, або робити що – то інше з вашим життям. Це доречно відправити повідомлення по електронній пошті прощальне. Включіть вашу контактну інформацію, так що ви можете залишатися на зв’язку. Ось ще про те , як попрощатися з колегами.

Як Написати заяву про відхід.  Це гарна ідея , щоб написати офіційного листа про відставку для файлу зайнятості, навіть якщо піти в відставку по електронній пошті або по телефону. Вам не потрібно говорити набагато більше , ніж ви їдете , і коли ваш останній день роботи буде. Якщо ви не впевнені , що сказати, переглянути ці Відставка листа зразки для сценарію як раз про кожному відставку ви можете думати – від формального, до серцевого, переселенню, повернувшись в школу, а також інші особисті відставки ситуацію.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *