Вчитель музики – заробітна плата, необхідні навички тощо

Posted on

Вчитель музики - заробітна плата, необхідні навички тощо

Конкретні обов’язки вчителів музики можуть відрізнятися залежно від того, працюють вони в школі, в магазині інструментів чи приватно. Вони можуть навчити учнів як співати, грати на музичних інструментах, розуміти теорію музики чи поєднання цих завдань. Їхній кар’єрний шлях залежить від виду музики, який найбільше їх цікавить.

Обов’язки та обов’язки вчителя музики

Викладачі музики можуть мати різні обов’язки, залежно від того, що вони навчають та де. Шкільні вчителі музики, як правило, виконують такі обов’язки:

 • Навчити хору, колективу, оркестру чи поєднання всіх.
 • Робота зі студентами над виставами, концертами та іншими заходами, що включають музику.
 • Призначити практику та інші домашні завдання, пов’язані з музикою, і перевірити учнів на їх знання.
 • Тримайте оцінки, зустрічайтеся з батьками та діліться звітами про хід роботи.
 • Виконуйте інші функції так само, як і вчителі, такі як моніторинг школи та обідньої кімнати.

Як вчитель музики на базі школи, вони пересуваються серед аудиторій, де надають музичні інструктажі. Точний навчальний план, який вони охоплюють, диктує шкільний округ та рівень викладання, який вони викладають. Зазвичай великий акцент робиться на навчання вокалу та теорії музики.

У деяких школах є факультативні заняття музикою, які є більш досконалими, наприклад, викладання інструментів та більше працює над теорією музики. Викладачі музики також можуть нести відповідальність за розробку шкільних музичних постановок або тренування шкільного колективу.

У деяких магазинах музики та інструментів є вчителі музики. Ця установка може працювати декількома різними способами:

 • Незалежні викладачі музики можуть орендувати місце в магазині, як незалежний перукар орендує салонне приміщення та встановлювати власні ціни.
 • Робітники цеху можуть навчати музиці в магазині і ділитися доходами з бізнесом.
 • У бізнесі, можливо, працюють спеціальні вчителі музики.

Ці викладачі музики можуть працювати з вокальними інструктажами, інструментальними інструментами або обома. Уроки можуть бути приватними або груповими.

Примітка. Незалежні вчителі музики можуть працювати в певних місцях, наприклад, орендувати місце, де вони викладають. Вони можуть викладати у власних будинках або подорожувати додому своїх студентів.

Що стосується предмету, робота приватним музичним репетитором – це те саме, що працювати в школі чи бізнесі; викладачі музики можуть викладати будь-який аспект музики, в якому вони найбільш кваліфіковані, і почувати себе комфортно. Ці викладачі музики є самозайнятими. Вони можуть викладати повний робочий день, або вони можуть викладати музику як другу роботу.

Зарплата вчителя музики

Вчителі музики, які працюють у шкільній обстановці, мають фіксовану зарплату. Інші типи вчителів музики зазвичай платять за урок. Гонорари встановлюються на основі курсу курсу в районі, щоб вони могли конкурувати за ціною, щоб залучити студентів. Вони можуть розпочати свої ціни в нижньому кінці спектру, щоб скласти список клієнтів. Вони можуть періодично переглядати свою ставку.

Для приватних вчителів музики оплата зазвичай очікується в той час, коли проводиться урок або навіть раніше, залежно від угоди між викладачем і клієнтом. Приватні викладачі музики, як правило, заробляють на цьому, якщо працюють повний робочий день:

 • Середня річна заробітна плата : 106 933 доларів США (51,41 долара на годину)
 • 10% щорічної зарплати : 130 998 дол. США (62,98 дол. США / година)
 • Нижня 10% річна заробітна плата : $ 78 000 ($ 37,50 / година)

Джерело : PayScale.com , 2019

Викладачі музики у школі чи на підприємстві заробляють наступне:

 • Середня річна заробітна плата : 41 234 доларів США (19,82 долара на годину)
 • 10% щорічної заробітної плати : $ 67 965 ($ 32,68 / година)
 • Нижня 10% річна заробітна плата : 27 639 доларів (13,29 доларів / година)

Джерело : PayScale.com , 2019

Важливо: вчителі музики, які працюють у школах, мають договори зі своїми роботодавцями. Якщо ви орендуєте приміщення в музичному магазині, щоб провести уроки, пишіть щось, у якому детально описується домовленість, наприклад, ставка оренди, кількість повідомлення, необхідне для будь-якої сторони, щоб скасувати угоду, і чи магазин робить комісію за направлення. Якщо ви працюєте приватно, зазвичай не існує контракту між викладачами та студентами, але це гарна ідея, щоб дати квитанції про оплату та мати письмову заяву про політику щодо таких питань, як скасування.

Освіта, навчання та сертифікація вчителів музики

Кваліфікація, необхідна, щоб стати вчителем музики, залежить від обраного вами кар’єрного шляху. Для роботи в школі вчитель музики повинен:

 • Освіта : необхідна ступінь бакалавра з музичної освіти або суміжного напряму в акредитованому коледжі чи університеті. Курсова робота може включати в себе основні навчальні класи з управління класом та розвитку дитинства, а також музичні заняття.
 • Навчання : прагнуть викладачі музики вимагати закінчення годин спостереження та викладання учнів у шкільному середовищі, і вони повинні звернутися до місцевих шкіл для навчання та стажування.
 • Сертифікація : Більшість шкіл вимагають атестації вчителів музики. Дослідіть вимоги та програми сертифікації у вашій державі. Вам також потрібно буде скласти державний іспит для викладання на одному або декількох рівнях школи, залежно від ваших цілей.

Примітка. Якщо ви є самозайнятою чи бажаєте працювати в такому бізнесі, як музичний магазин, сертифікація може не знадобитися. Однак вам потрібно буде довести свої знання та вміння клієнтам та роботодавцям, якщо ви хочете досягти успіху в цій галузі.

Навички та компетенції вчителя музики

Ця робота зазвичай вимагає наступних навичок:

 • Організаційні навички : здатність вести та відслідковувати записи учнів, рахунки клієнтів та приватні зустрічі, а також викладати різні гармонії, пісні та програми для всієї школи.
 • Міжособистісні навички : здатність добре ставитись до клієнтів, студентів, батьків та співробітників під час проведення групових чи індивідуальних уроків, проведення конференцій для батьків-викладачів чи шкільних репетицій.
 • Музична майстерність : здатність ділитися музикою та музичними знаннями певній віковій групі, будь то в школі чи приватно.
 • Терпіння та проникливість : здатність навчати різних типів учнів розвивати свої знання та вміння.
 • Навички лідерства : здатність завойовувати та утримувати увагу учнів у колективі, оркестрі чи класі.

Прогноз роботи

За даними Бюро статистики праці США, очікується, що навчальні роботи зростуть приблизно на 8% протягом десятиліття, що закінчується в 2026 році, приблизно настільки ж швидко, як і середній показник для всіх професій. Зростання кількості студентів повинно збільшити попит на шкільних вчителів, але зростання зайнятості буде залежати від регіону. Викладач музики може перейти до викладання музичної освіти на рівні коледжу або повернутися до школи, щоб взяти уроки лідерства, щоб стати директором школи, якщо бажано просуватися.

Робоче середовище

Залежно від того, працює вчитель музики для школи чи бізнесу, або приватно визначає, де вони працюють. Шкільні вчителі музики працюють у аудиторіях, аудиторіях або навіть на відкритому повітрі, а також проводять тренування та провідні члени групи на таких заходах, як футбольні ігри. Викладачі музики, які працюють в бізнесі, можуть працювати в такому місці бізнесу, як музичний магазин, надаючи інструкції клієнтам у визначеній кімнаті. Ті, хто надає приватні інструктажі, можуть взяти напрокат приміщення, користуватися своїм домом або відвідувати клієнтів у їхньому будинку.

Робочий розклад

Час роботи змінюється в залежності від виду зайнятості. Вчителі музики, які працюють у школах, викладають у шкільний час, але не працюють, коли школи закриті, наприклад, у вихідні, святкові та літні місяці. Однак викладачі можуть вирішити працювати в літній час школи або навчати учнів приватно протягом цього часу. Ті, хто працює приватно або в бізнесі, можуть працювати на неповний робочий день або на повний робочий день, або навіть мати це як другу роботу.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *