Все, що потрібно знати, щоб піти у відставку з роботи

Posted on

Як кинути свою роботу - Все, що потрібно знати, щоб піти у відставку з роботи
Вихід не завжди легко, навіть якщо ви ненавидите свою роботу або бос або не можете чекати, щоб почати нову позицію. Навіть якщо ви збираєтеся бути звільнені, це може бути важко піти тактовно. Якщо ви думаєте про відхід з роботи, ось деякі важливі моменти, щоб продумати, перш ніж включити в вашої відставки.

Перш за все, переконайтеся, що ви дійсно хочете кинути палити. Є кілька ознак, що прийшов час йти, в тому числі зниження продуктивності, фізичні скарг, і знайти свою розмову в будинку домінує питання, пов’язані з роботою. (Зверніть увагу, що ви можете тримати ці питання для себе в своєму наступному співбесіді Менеджер по найму не потрібно знати, скільки ви ненавидите свою стару роботу – .. Просто як ентузіазм ви про нову роботу перед вами)

Навіть якщо у вас є всі підстави в світі піти у відставку, він не може бути гарною ідеєю, щоб кинути свою роботу відразу ж. Переконайтеся, що ви їдете по правильним причин, а не кинути палити, тому що у Вас є погана тиждень, і здається, що це не буде краще найближчим часом.

Після того, як ви впевнені, що ви хочете кинути курити, впоратися з вашої відставки так само ретельно, як ви б впоратися з будь-якою іншою бізнес-діяльності. Це завжди доцільно, щоб не спалювати мости. Ви ніколи не знаєте, коли ви будете мати потребу в ваших минулих роботодавців для довідки.

Огляд ВІДСТАВКУ Плюси і мінуси

Перед тим, як прийняти рішення кинути курити, бути абсолютно впевнені, що це правильне рішення. Ви не знаєте, як довго він буде приймати для роботодавця, щоб перейти і заповнити свою позицію, якщо ви передумаєте.

Якщо ви все ще на паркані про наступну позиції, яку ви плануєте приймати, запитаєте, якщо ви можете провести день в офісі «тіньовий» співробітників. Це може посилити своє рішення прийняти позицію або допомогти вам вирішити, ви не хочете нову роботу після того, як всі.

зважте Options

У вас є інша пропозиція про роботу? Якщо це так, зважити всі плюси і мінуси нової позиції в порівнянні з поточної позиції. Розглянемо робочу середу, гнучкість заробітної плати та допомог на додаток до посадових обов’язків. Як щодо можливості для просування? Якщо нова робота виходить вперед за всіма пунктами, і ви впевнені, що це правильно зробити зміни, не соромтеся.

Увага : Якщо у вас немає іншої позиції вибудувана, розглянуть основу , перш ніж кинути курити. Це займе від трьох до шести місяців, а іноді і більше, щоб знайти нову роботу. Якщо ви не закриєте з поважної причини, ви не можете мати право на отримання допомоги по безробіттю.

Чи є у вас достатньо заощаджень або іншого доходу для управління фінансово? Навіть якщо ситуація на ринку праці не є кращим, ви можете розглянути висить на роботу у вас є, а також зарплати, і почніть пошук роботи, перш ніж піти в відставку. Це стара приказка, що «легше знайти роботу, коли у вас є робота» не вірно.

Належним чином оповістити

Якщо у вас є трудовий договір, який говорить, скільки днів ви повинні дати, дотримуватися. В іншому випадку, це буде доречно запропонувати два тижні повідомлення.

Однак, в деяких випадках, ви можете відчути, що ви не можете залишитися ще на пару тижнів. Коли це відбувається, важливо вести себе професійно в будь-якому іншому способі – відправити офіційний лист про відставку, пропонує, щоб допомогти в міру своїх здібностей, і тримати речі позитивної, поки ви йдете.

Ви не зобов’язані залишатися довше

Якщо роботодавець просить вас залишитися довше, ніж за два тижні (або період часу, в контракті), ви не повинні залишитися. Ваш новий роботодавець буде чекати вас, щоб почати, як заплановано, і своєчасно. Що ви можете зробити, це запропонувати, щоб допомогти попереднього роботодавця, в разі необхідності, після декількох годин, по електронній пошті або по телефону.

Як кинути граціозно

Формальний спосіб піти у відставку, щоб написати заяву про звільнення і сказати своєму начальнику в обличчя, що ви їдете. Однак, в залежності від обставин, може знадобитися вийти через телефон або вийти через електронну пошту.

Написати заяву про звільнення

Незалежно від того, як ви у відставку, написати заяву про звільнення. У разі відставки лист може допомогти вам підтримувати позитивні відносини з вашим старим роботодавцем, в той час як прокладає шлях для вас, щоб рухатися далі. Ви ніколи не знаєте, коли вам може знадобитися, що старий роботодавець, щоб дати вам посилання, так що має сенс взяти час, щоб написати поліроване і професійне лист про відставку.

Що сказати своєму Boss

Не кажіть, що набагато більше, ніж ви їдете. Підкресліть позитивні і говорити про те, як компанія виграла вам, але також, що прийшов час рухатися далі. Пропозиція, щоб допомогти в перехідний період і після.

Чи не бути негативним. Там немає сенсу – ти йдеш, і ви хочете залишити на хороших умовах. Незалежно від того, чому ви кинути свою роботу, не забудьте сказати правильні речі в вашу відставку: запропонувати коротке пояснення того, чому ви їдете, спасибі їм за надану можливість, і нехай вони знають, коли ваш останній день буде. Крім того, зробити все можливе, щоб не покласти ногу в рот. Будьте готові, а також, щоб впоратися з виходом інтерв’ю.

попросіть Посилання

Перед тим, як піти, попросити рекомендаційний лист від вашого менеджера. Як проходить час, і люди рухатися далі, це легко втратити слід попередніх роботодавців. З листом в руці або LinkedIn рекомендації в Інтернеті, ви будете мати документацію облікових даних, щоб поділитися з потенційними роботодавцями.

Чи не Забудьте Детальніше

Дізнайтеся про переваги співробітників і заробітній платі ви маєте право отримати на виході. Запит про збір невикористаний відпустку і лікарняний, і зберігання, переведення в готівку або перекидання ваші 401 (к) або іншого пенсійного плану.

Примітка: Вам може бути запропоновано взяти участь в інтерв’ю виходу до вашого від’їзду. Огляд прикладів питань виходу інтерв’ю, щоб отримати уявлення про те, що вам будуть запропоновані під час виходу інтерв’ю. Перед тим, як звернутися в вашу відставку, розглянути ці відставки і що не можна робити і піти у відставку, як витончено, наскільки це можливо.

Повернутися Компанія нерухомості

Повернення будь-якого майна компанії ви маєте – включаючи ключі, документи, комп’ютери, телефони, і все інше, що не належить вам. Компанія не хоче, щоб переслідувати вас, щоб отримати його назад, і ви не хочете, щоб нести відповідальність, якщо він не повернувся вчасно.

Суть

Будьте впевнені , що ви дійсно хочете кинути: Не залишайте після одного поганого дня або тижня, і переконайтеся , що ви вибудовуватися іншу роботу або безпечні заощадження.

Дати належне повідомлення: Якщо ви не маєте трудовий договір , який говорить , в іншому випадку, за два тижні повідомлення є стандартним.

Be Professional: Написати лист про відставку і залишити на кращих умовах можливо.

Не надавати занадто багато інформації: Вам не потрібно надати багато деталей про те, чому ви в відставку.

Зауважте Loose Ends: Задати для довідки, дізнатися про переваги і зароблене час, і повернути будь-яке майно компанії.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *