Високооплачувані робочі місця, які не потребують коледжу ступінь

Posted on

Високооплачувані робочі місця, які не потребують коледжу ступінь

Ви шукаєте високооплачувану роботу, але не хочуть вкладати кошти в чотири роки або диплом в? Вам не потрібно мати вищу освіту, щоб отримати хорошу роботу. Існує новий вид роботи, який підкреслює навички над освітою і досвідом роботи. «Нові комірці», також відомі як «робочі місця середнього майстерності,» є ті, які вимагають певних навичок жорстких, але не обов’язково вимагають чотири роки ступеня бакалавра (або велику історію роботи). Часто співробітники можуть отримати навички, необхідні для роботи з професійної підготовки, сертифікат програми, учнівство, або програми ступеня два роки.

Ці робочі місця на основі навичок можна знайти в різних галузях промисловості. Вони особливо поширені в охороні здоров’я, інформаційні технології (ІТ), а також виробництво. Лікарні, державні органи влади, школи, виробники, ІТ-компанії, а також інші організації почали шукати співробітник з потрібними навичками, а не в належній мірі. Деякі компанії навіть пропонують платні навчальні програми для кандидатів на роботу, які схожі на учнівство.

Ось список десяти кращих нових комірців. Це робочі місця, які не потребують ступенів чотири роки, пропонують хороші зарплати, і користуються великим попитом. Прочитайте опису кожного завдання, і подивитися, що новий комір робота для вас.

Програміст

Програмісти створювати, писати і тестувати код, який дозволяє комп’ютерним програмам і програмам працювати. Вони, як правило, потрібно знати безліч мов програмування, включаючи Java і C ++. Вони можуть працювати на комп’ютерні системи проектування компанії, або ж вони можуть працювати для видавців програмного забезпечення або фінансових компаній, серед інших. Оскільки ця робота виконується на комп’ютері, багато програмістів дистанційний, що забезпечує гнучкість.

Хоча багато програмісти мають ступінь бакалавра, деякі потрібно тільки ступінь молодшого спеціаліста або великий досвід кодування. Програмісти можуть також стати сертифікованими в конкретних мовах програмування, так що ці сертифікати можуть також допомогти кандидату роботи отримати роботу. Інший варіант, щоб отримати навички, необхідні отримати роботу, відвідуючи буткемп.

Середня зарплата для програміста становить $ 84280 (2018) в відповідно до Департаментом Handbook праці Перспективи лейбористів .

Аналітик в області комп’ютерної безпеки

Аналітик по комп’ютерної безпеки (також відомий як аналітик по інформаційної безпеки ) допомагає захистити комп’ютерну мережу і систему організації.

Деякі роботодавці хочуть аналітикам зі ступенем бакалавра в галузі комп’ютерних наук або суміжній галузі, а іноді вони навіть хочуть кандидатів зі ступенем магістра в галузі інформаційних систем. Тим не менш, деякі компанії підкреслюють навички в галузі інформатики, програмування та ІТ-безпеки протягом певної міри.

Ця робота переживає набагато швидше , ніж середній темп зростання. Аналітик по комп’ютерної безпеки заробляє в середньому $ 98530 (2018), в відповідності з Handbook професійних Outlook .

Фахівець з комп’ютерної підтримки

Спеціаліст комп’ютерної підтримки надає допомогу людям і компаніям з їх комп’ютерним обладнанням та / або програмного забезпечення. Вони можуть допомогти ІТ-співробітників в рамках організації, або допомогти не-ІТ-користувачів з їх комп’ютерними проблемами. Вони допомагають людям особисто, по телефону або через Інтернет.

Фахівці Комп’ютерна підтримка зазвичай не потрібна вища освіта. Замість цього вони потребують комп’ютерних знань, а також комунікації та навички людей. Часто вони повинні Взяли пару комп’ютерів або ІТ-курси, або мати ступінь молодшого спеціаліста. Деякі компанії вимагають, щоб їх фахівців комп’ютерної підтримки, щоб пройти програму сертифікації.

Ця робота переживає швидше , ніж середній темп зростання. Спеціаліст комп’ютерної підтримки отримує в середньому $ 53470 (2018) в рік, в відповідно до Handbook професійних Outlook .

Менеджер баз даних

Менеджер баз даних (також відомий як адміністратор бази даних) є той, хто зберігає і організує дані за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення. Він або вона переконується, що дані будуть захищені і доступні для людей, які потребують доступу до нього. Менеджери баз даних можуть працювати практично в будь-якій галузі, але вони, як правило, працюють на компанію в області проектування і підтримки комп’ютерних систем.

У той час як деякі менеджера баз даних для виконання завдань бакалавра або магістра в галузі управління інформаційними системами, деякі роботодавці почали шукають адміністраторів баз даних, які просто мають добре знання мов баз даних, таких як структури мови запитів (SQL).

Ця робота переживає швидше , ніж середній темп зростання, з середньою зарплатою в $ 90070 (2018) в рік, в відповідно до Handbook професійних Outlook .

Діагностичний Медичний УЗД

Також відомо як ультразвукова техніка, діагностичний медичний УЗД працює під керівництвом лікаря для отримання ультразвукових зображень для пацієнтів. Медичні Sonographers працюють в лікарнях, лікарських кабінетах, медичних центрів і лабораторій.

У той час як деякі люди мають ступінь бакалавра в області сонографії, є також мірою молодших спеціалісти і сертифікат програма один рік.

Ця робота переживає набагато швидше , ніж середнє зростання зайнятості. Медичне Sonographers заробити, в середньому, $ 67080 (2018) в рік, в відповідно до Handbook професійних Outlook .

Інструментальні та штампи Maker

Інструмент-і-фільєри, виробники представляють собою тип машиніста, які створені і діють різні механічно і машина-контрольовані інструменти, використовувані для виробництва інструментів, необхідних для виробничого процесу.

Інструментальні та штампи виробники можуть дізнатися через учнівство програму, професійно-технічні училища, технікуми, або шлях навчання на робочому місці. Якщо робота пов’язана з комп’ютерним керуванням машиною, виробник інструменту і екструзійного може знадобитися більше ІТ-курсової або ІТ-досвід.

Інструментальні та штампи позиція мейкер серед вищих сплачуючи виробничі позицій працівників. Середня зарплата для цієї позиції становить $ 44950 (2018) в рік, в відповідно до Handbook професійних Outlook .

Мережа та адміністратор комп’ютерних мереж

Мережеві та комп’ютерні системні адміністратори установки і експлуатації комп’ютерних систем для компаній. Тому що майже в кожній галузі є мережі і комп’ютерні системи, ці адміністратори працюють в кожній області, від ІТ для фінансування освіти.

У той час як деяка мережева і комп’ютерні системи адміністратор робота вимагає ступеня бакалавра, все більше і більше вакансій потрібні тільки післяшкільного сертифікат і сильні навички роботи з комп’ютером.

Середня зарплата для цієї позиції в $ 82050 (2018) в рік, в відповідно до Handbook професійних Outlook .

Pharmacy Technician

Аптека технік допомагає фармацевтам з роздачею ліків клієнтів і / або фахівців в області охорони здоров’я. Більшість з них працюють в аптеках, а інші працюють в лікарнях або в приватній практиці.

Оскільки більшість аптек техніків дізнатися через навчання на робочому місці, ступінь чотири роки, як правило, не потрібно. Багато професійних / технічні школи пропонують програми в аптечній технології, деякі з яких розігруються студенти з сертифікатом через рік або менше.

Ця робота переживає швидше , ніж середній темп зростання, з середньою зарплатою в $ 32700 (2018) в рік, в відповідно до Handbook професійних Outlook .

радіологічний технік

Також відомо як рентгенологи, радіологічні техніки виконують рентгенівські знімки та іншу діагностичну візуалізацію на пацієнтах. Вони працюють під лікарями, приймаючи зображення, запитані лікарями, і допомагають лікарям оцінити зображення. Вони працюють в лікарнях, офісах лікарів, лабораторій та центрів амбулаторної допомоги.

Більшість радіологічних техніка має ступінь молодшого спеціаліста в МРТ або рентгенологічної технології. Ці програми зазвичай займає 18 місяців до двох років, щоб закінчити. Є також сертифікат програми, які займають один-два роки.

Ця робота переживає швидше , ніж середнє зростання числа робочих місць. Радіологічні техніки заробляють в середньому $ 61240 (2018) в рік, в відповідно до Handbook професійних Outlook .

Аналітик Служба доставки

Аналітик служби доставки гарантує, що клієнти отримують високоякісне обслуговування. Він або вона аналізує, як послуги доставляються, і як вони можуть бути поліпшені. Він або вона, як правило, використовує програмне забезпечення для відстеження якості та ефективності досвіду користувача. У той час як вимоги до надання послуг робочих місць аналітиків варіюються в залежності від галузі, аналітик зазвичай потрібні сильні навички роботи з комп’ютером.

Обслуговування робочих місць доставки аналітики вимагають досвіду (як правило, по крайней мере, 3-х років) в промисловості, а також знання програмного забезпечення надання послуг компанія використовує (це іноді може бути вивчено на роботі). Проте, робота, як правило, не вимагає ступеня в чотири роки.

За Glassdoor, середня зарплата аналітика Послуги доставки становить $ 54448 .

Інші нові комірці

Нижче наведено список нових комірців, в тому числі тих, які описані вище. Список організований по промисловості. Перегляньте список і подивитися, якщо є новий комір робота, яка підходить для вас.

Новий Комір  Інші послуги

 • Серцево-судинні Technician
 • Серцево-судинний технолог
 • Зубний гігієніст
 • Діагностичний Медичний УЗД
 • Медичні звіти та медична інформація Технік
 • Спеціаліст з охорони праці / Безпека
 • трудотерапія помічник
 • Pharmacy Technician
 • Фізична терапія помічник
 • радіологічний технік
 • радіологічний Технологи
 • респіраторні Терапевти
 • хірургічний технолог

Нові Комір ІТ робочих місць

 • Business Intelligence Analyst
 • хмара Адміністратор
 • Комп’ютерні мережі Architect
 • Програміст
 • Аналітик в області комп’ютерної безпеки
 • Фахівець з комп’ютерної підтримки
 • Комп’ютерні системи Інженер
 • кібербезпека архітектор
 • Адміністратори баз даних
 • Аналітик з інформаційної безпеки
 • Адміністратор мережі
 • підтримка мережі
 • Аналітик Служба доставки
 • технік-сервер
 • Розробник програмного забезпечення
 • Розробник програмного забезпечення
 • Програмне забезпечення якості Аналітик
 • Software Quality Assurance Tester
 • системи підтримки
 • Технічний помічник з продажу
 • веб-майстер

Новий Комір Волонтери

 • Блендер / міксер оператор
 • CAD Укладач
 • хімічний оператор
 • CNC оператора
 • ЧПУ Програміст
 • Керований комп’ютер оператор верстатобудівного
 • Електричні / Електроніка ремонтник
 • Електромеханічні і Industrial Engineering Technician
 • Grinder / точилка
 • машинобудівник
 • Виробництво машин Оператор
 • Виробництво Виробництво Technician
 • Литво / Кастинг працівник
 • завод Operator
 • Друк Прес-оператор
 • керівник виробництва
 • Інспектор контролю за якістю
 • Менеджер з безпеки
 • Інструментальні та штампи Maker
 • склад Supervisor
 • Вода фахівець Лікування
 • Виробництво машин Оператор
 • Виробництво Виробництво Technician
 • Прес листозгинальний Operator
 • Вода фахівець Лікування
 • Зварювальник / Solderer
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *