Вербальні комунікації – найважливіший навик Soft

Posted on

Вербальні комунікації - найважливіший навик Soft


Вербальна комунікація є обміном інформації між окремими особами або групами за допомогою мови. Це один із способів ми взаємодіємо з нашими босами, співробітниками, колегами і клієнтами або клієнтами на роботі. Ми також використовуємо активне слухання, невербальне спілкування, такі як мова тіла і вираз обличчя, і письмово спілкуватися.

Коли ваші навички вербальної комунікації є слабкими, передбачувані одержувачі ваших повідомлень не буде в змозі зрозуміти їх і, згодом, не буде в змозі реагувати відповідним чином. У той час як ці невдачі не спираються виключно з акустичними бідними навичками слухання або різночитання в невербальних сигналах також можуть бути винні, вони починають з ним або з нею.

Як поліпшити вербальну комунікацію

Поліпшення ваші вербальні комунікативні навички допоможуть вам уникнути непорозумінь на роботі. Виконайте наступні кроки, починаючи ще до того, як слова залишити свій рот:

 1. Будьте готові: Перед тим, як почати розмову, з’ясувати , яку інформацію ви хочете надати. Потім вибрати кращий спосіб ретранслювати його одержувачу. Наприклад, вам потрібно зробити це віч-на-віч або зробить телефонний дзвінок?
 2. Виберіть ваші слова ретельно: Використовуйте словник одержувач може легко зрозуміти: якщо він або вона не розуміє ваших слів, ваше повідомлення буде втрачено.
 3. Говоріть ясно:  Будьте в курсі вашого обсягу і швидкості мови. Говорячи занадто тихо ускладнить для тих , хто буде слухати вас, але кричати може бути дуже відштовхуючий. Говоріть досить повільно , щоб бути зрозумілим, але не настільки повільно , що ви носили слухача або покласти його або її спати.
 4. Використовуйте правильний тон:  Ваш голос може розкрити свої справжні почуття і стосунки. Наприклад, якщо ви зліться або сумно, він натикається через ваш тон. Постарайтеся залишитися в контролі цього, щоб уникнути розкриття більше , ніж ви хочете , і відволікає слухача від наміру Вашого повідомлення.
 5. Зоровий контакт: Особа , до якого ви говорите , буде краще мати можливість зв’язатися з вами , якщо ви підтримувати зоровий контакт на протязі усієї розмови.
 6. Заїзд зі слухачем Періодично: Отримати зворотній зв’язок , щоб переконатися , що людина , з якою ви говорите , розуміє вас. Він повинен «отримати» то , що ви намагаєтеся сказати. У той час як ви говорите, спостерігати за його або її міміку і мову тіла, або просто попросити словесне підтвердження того, що він або вона розуміє вас.
 7. Уникайте Відволікання: фоновий шум буде відволікати ваш слухач і зробити це важко для нього або її, щоб почути , що ви говорите, не важливо, це зрозуміти. Знайти тихе місце , щоб поговорити. Якщо ви розмовляєте з ким – то по телефону, піти в тихому районі , і переконайтеся , що він або вона знаходиться в одному , а також. Якщо це не представляється можливим в даний момент, влаштуйте говорити , коли вона є.

Кар’єра, що вимагає відмінні навички вербальної комунікації

Незалежно від того, що ваша кар’єра, ви, ймовірно, доведеться говорити з людьми, по крайней мере, з нагоди. Тому хороші вербальні комунікативні навички мають вирішальне значення. Деякі професії, проте, залежить від наявності чудових вербальних навичок спілкування. Ось кілька, які вимагають цього м’яких навичок:

 • Головний виконавчий:  Керівники несуть відповідальність за всі види діяльності в організаціях , якими вони керують. Вони повинні мати можливість обмінюватися інформацією з тими , всередині і зовні об’єкта, в тому числі інших керівників вищої ланки, співробітників, клієнтів і акціонерів.
 • Директор школи:  принципалом управління початкової та середньої школи. Відмінні усні комунікативні навички дозволяють їм взаємодіяти зі шкільної кафедри, батьками і студентами.
 • Менеджер : Менеджери спостерігають за роботу співробітників відділу по або всієї організації. Вони повинні бути в змозі забезпечити зворотний зв’язок для своїх працівників в ясній формі.
 • Дослідження операції Аналітик: Використовуючи свій досвід в області математики, операція аналітика допомагає підприємствам і інші організації вирішують проблеми. Хороші навички вербальної комунікації дозволяють їм працювати в якості члена команди.
 • Медичні Вчені:  Вчені – медики досліджують причини хвороб і розробити методи профілактики і лікування на основі їх результатів. Вони повинні бути в змозі пояснити свої результати колег.
 • Економіст: Економісти вивчають розподіл ресурсів. Вони співпрацюють з клієнтами і обговорити свої висновки з ними.
 • Клінічна або консультація психолог:  Клінічні та консультація психологів діагностика і лікування осіб, які мають психічні, емоційні і поведінкові розлади. Вони проводять свої дні , розмовляючи з людьми.
 • Археолог:  Археологи вивчають історію і передісторію, вивчаючи докази , залишені людьми. Вони повинні пояснити результати своїх досліджень з колегами.
 • Шлюб і сім’я Психотерапевт: Шлюб і сімейні терапевти лікування осіб, сімей і пар для психічних розладів і міжособистісних проблем. Вони повинні передавати інформацію щодо наших клієнтів.
 • Учитель:  Вчителі інструктувати студентів в різних предметів. Вони пояснюють концепції студентів, співпрацювати з іншими вчителями, а також обговорити прогрес студентів з батьками.
 • Бібліотекар:  Бібліотекарі вибирати і матеріали в публічних, шкільних, академічних, права і корпоративних бібліотек. Вони вчать відвідувачів бібліотеки , як використовувати ці ресурси.
 • Стоматолог:  Стоматологи обстеження і лікування зубів і ясен пацієнтів. Вони співпрацюють з гігієністів та асистентів, а також обговорити процедури з їх пацієнтами.
 • Фармацевт:  Фармацевти обійтися відпускаються по рецепту ліків для пацієнтів. Вони надають інформацію та інструкції до них , щоб вони могли ефективно і безпечно використовувати ці ліки.
 • Менеджер по маркетингу:  Менеджери по маркетингу розробки і реалізації маркетингових стратегій компаній. Вони співпрацюють з членами маркетингових команд.
 • Розробник програмного забезпечення:  розробники програмного забезпечення контролю за створення комп’ютерного програмного забезпечення. Хороші навички вербальної комунікації дозволяють їм доручити членам їх команд.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *