Важливі м’які навички для успіху на робочому місці

Posted on

Важливі м'які навички для успіху на робочому місці


При прийомі на роботу, багато людей схильні підкреслювати свої жорсткі навички – конкретні знання і вміння, необхідні для виконання конкретної роботи. Вони, як правило, навички, які можуть бути чітко визначені і виміряні. Також необхідно виділити найбільш важливі м’які навички, якими ви володієте, щоб показати, чому ви кращий кандидат на роботу.

Коли ви шукаєте роботу або просування по службі, ваші м’які навички можуть бути настільки ж важливі, як і тверді навички, які необхідні для досягнення успіху на роботі.

Рада : М’які навички набагато складніше визначити і виміряти – вони є міжособистісними або «люди» навичками , які допоможуть вам успішно взаємодіяти з іншими людьми на робочому місці.

Незалежно від роботи, ви повинні ефективно взаємодіяти з наглядовими та людей вище і нижче вас на робочому графіку, а також інші, такі як клієнти, постачальники, пацієнти, студенти і т.д.

Компанії шукають кандидатів з обома типами навичок при прийомі на роботу для більшості позицій. Це тому, що якщо у вас є негативне ставлення, не може ладити з іншими людьми, не спілкуються добре, що не добре працювати як частина команди, і не в змозі творчо і критично мислити, це не має значення, як добре освічені та компетентні ви.

Ви повинні мати певний набір навичок людей, щоб уживатися в будь-якій роботі, а не тільки тих, хто працює безпосередньо з населенням. Indeed.com, провідний сайт роботу, поділився найбільш цінні м’які навички для осіб, які шукають роботу і співробітників.

Top Soft Skills Роботодавці хочуть

Тут верхні сім найбільш важливих навичок міжособистісного спілкування, щоб мати як для інтерв’ю і на робочому місці, від Indeed-х директор Рекрутинг Майк Steinerd:

 • Діючи в якості гравця команди – це означає не тільки бути кооперативним, але і показуючи сильні лідерські навички , коли це необхідно.
 • Гнучкість – це надзвичайно цінний актив для співробітників. Ті , хто може пристосуватися до будь-яких ситуацій надійні незалежно від того , що кинув на них.
 • Ефективна комунікація – це має першорядне значення для майже будь-якої роботи. Зв’язок включає озвучування себе добре, щоб бути хорошим слухачем і використовувати відповідну мову тіла.
 • Рішення проблем і винахідливість – незалежно від того , що ваша професія, ці навички не є критичними , коли неминуче виникають несподівані проблеми.
 • Ухвалення зворотного зв’язку – не тільки приймаючу зворотного зв’язку витончено , але і застосовуючи зворотний зв’язок, сприяє професійному зростанню.
 • Довіра є ключовим – це , так би мовити, це також важливо , щоб завжди мати знання і навички , щоб підтримати впевненість в собі. Будучи впевненим і здатним, ваші керівники, співробітники і клієнти будуть вірити в те , що ви говорите.
 • Творче мислення – здатність придумати унікальні рішення або альтернатив неоціненна; стимулюються інновації і підвищує ефективність.

Навички зайнятості Відрізняються Іовом

Коли ви шукаєте лідируючу позицію, або в якості менеджера або члена команди, ви хочете, щоб виділити різні активи, ніж якщо ви шукаєте технічну позицію, наприклад. М’які навички вам потрібно, щоб бути ефективним лідером включатиме в себе такі речі, як можливість делегувати і запропонувати конструктивну критику.

Інформаційні технології позиції вимагають м’яких навичок, таких, як творчість і здатність уявити ідеї і рішення для окремих осіб, а також груп. Сильні комунікативні навички, як письмові та усні є важливим активом в практично будь-якій області, на кожному рівні.

Як роботодавці знають навички, які ви

Коли ви пишете резюме та супровідні листи, дуже важливо, щоб посилатися на навичках роботодавець шукає в ваших матеріалах заявки на роботі. Те ж саме вірно, коли ви берете інтерв’ю. Огляд проводки роботу, і бути готовими дати конкретні приклади навичок у вас є (як тверді і м’які), які є підходять для посадових вимог.

Обов’язково подати свої м’які навички для менеджера по персоналу під час інтерв’ю і зосередитися на збереження ваших навичок першосортних на роботі:

 • Покажіть ваш позитивний настрій і ентузіазм протягом усього інтерв’ю.
 • Не просто сказати, що у вас є навички необхідні компанії – це довести їм
 • Ретельно Підготуйтеся до інтерв’ю, і є кілька прикладів випадків, коли ви ефективно використовувати ваші м’які навички.
 • Знати достатньо про позицію і компанії з комфортом і компетентно розмовляти з інтерв’юером. Дії можуть дійсно говорити голосніше, ніж слова, особливо в умовах конкуренції на робочому місці.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *